Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen előnye van még annak,...

Milyen előnye van még annak, ha szinte mindenkinek azt hazudom hogy voltam börtönben 3 évet?

Figyelt kérdés
Eddigi reakció az volt erre, hogy nem foglalkoznak velem.
2022. febr. 1. 15:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#8

Eddig el sem jutnánk, ugyanis olyan magyarok vesznek körül akik már gyomorideget kapnak egy levél érkezésétől is.

2022. febr. 1. 16:48
 12/15 anonim ***** válasza:

11.


Őket meg olyan veszi körül, aki keményebbnek hazudja magát, mint amilyen valójában. Tehát a te környezetedben kivétel nélkül mindenki puhány - beleértve téged is. :-D

2022. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#10:

Nekem meg az, aki tud 12 másodpercen át fingani (jelenleg ez a világrekord). 😀

2022. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
na ezt most kipróbálom :D Én a böfögésben tartom a rekordot :D
2022. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Általában a cigányok szoktak ezzel menősködni,hallottam már több embertől is,még azt szokták hozzátenni,hogy bárkiért leülnek 10-20 évet ha kell. Csak az miatt mondananak ilyen dolgokat,hogy menősködjenek,lássák milyen ütőképes emberek,de ez csak blöff náluk. Annyi,hogy a gyengébb embereket vagy azt aki életében nem verekedett még azt megtudják félemlíteni.


Szóval ilyen dologgal menősködni szánalmas és nevetséges,főleg ha nem is igaz!

2022. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!