Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az mbti típusom?

Mi lehet az mbti típusom?

Figyelt kérdés

Rengeteg tesztet töltöttem már ki, de mindegyik más eredményt hozott ki.


[link]

16Personalities:ENTP-T

Tudat:

-extovertált:57%

-introvertált:43%

Energia:

-intuitív:59%

-realista:41%

Természet:

-logikai:71%

-elvi:29%

Taktika:

-tervező:15%

-kutató:85%

Identitás:

-öntudatos:39%

-óvatos:61%


[link]

Sakinorva: (grant)function type ISFP

myers function type INFP


Ne: 33

Ni: 32.4

Se: 31

Si: 26

Te: 23

Ti: 27

Fe: 28

Fi: 38


ESTJ:47

ISTJ:51

ENTJ:51.3

ISFJ:52

ESFJ:55

ESTP:57.9

INTP:58

ISTP:58.1

INTJ:59.5

ENFJ:60.5

INFJ:60.5

ENTP:62

ESFP:64.9

ENFP:69

INFP:73

ISFP:73.1


[link]

Keys2cognition: ISTP

Se:41.1

Si:26.8

Ne:26.8

Ni:24.4

Te:29.7

Ti:37

Fe:17.5

Fi:36:9


[link]

openpsychometrics: INTP


[link]

truity: ENTP


[link]

digitalispszichologia: ENTP

E:67%

N:78%

T:89%

P:67%


Magamról: Általában nyílt vagyok az emberek felé és szeretek irányítani. Gyakran kritizálom az embereket és nem bírom elviselni azokat akik kevés intelligencia szintel rendelkeznek. Jól tudok hazudni bár nem szoktam, mert mindig bűntudatom van. Azért is nehéz eldönteni, hogy extrovertált vagy introvertált vagyok, mert szociális szorongással is küzdök, de barátaim szerint társaságibb ember vagyok ami néha igaz néha nem, ez nagyon változó. Matek,kémia,logikai feladatok mindig is mentek, és irodalom,fogalmazás,szövegértés szint úgy. Mind ezt úgy, hogy utálok tanulni és nem is szoktam. Ha pl bioszra kell tanulni valamit akkor óra előtt átnézem és egy négyesre simán megírom. Mindig elmondom a barátaimnak is, ha rosszul áll rajtuk egy ruha vagy anyának, hogy nem finom a mai főztje. Nem szoktam megbízni az emberekben és kimutatni az érzéseimet és kellemetlen számomra ha más emberek megteszik ezt. Sosem értettem, hogy az emberek miért nem tudnak gondolkodni. Szeretek könyveket olvasni, és sorozatokat,animéket,kdrámákat nézni, nyitott vagyok mindenre. Nagyon gyűlölöm a konfliktusokat és ezért nem is szoktam vitatkozni. Könnyen megbocsájtok az embereknek, de nem felejtek semmit. Jó a memóriám. Szeretem ha szeretnek, de visszautasító vagyok mindenkivel szerelem szempontjából. Rettentően rendetlen vagyok. Lusta is vagyok ezért kb egész nyaramat olvasással és telefonozással töltöttem, néha elmentünk a barátaimmal vásárolni ha volt épp kedvem hozzájuk. Nem nagyon érdekelnek más problémái, de szeretem ha elmondják mivan, mert úgy érzem bíznak bennem, és nem akarom hogy lemaradjak a dolgokról. Gyakran én vagyok a kezdeményező, de előfordul hogy félénk vagyok és inkább mások jönnek oda hozzám, de ezt talán betudható a szociális szorongással. Rettentően túlgondolok mindent. Ha valaki kedves velem akkor gyanakodni kezdek hogy utál engem. Próbálok mindenkivel kedves lenni, de nem tudom elkerülni a beszólásokat amik gyakran sértődéshez vezetnek. Kevés embert tudok elviselni még a baráti társaságomon belül is. Már kiskoromban is érettebb voltam a kortársaim körében és nem értettem, hogy miért ilyen gyerekesek. Gimnazista vagyok jelenleg, de szeretnék színész vagy vágó vagy valami más lenni a jövőben.


Mi lehet az mbti típusom?


(Helyesírási hibákért elnézést)



2021. okt. 9. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak a leírasodat veszem figyelembe, akkor én esfp/enfp-re gondolnék.
2021. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagy szórás a teszt eredményeidben és az ön jellemzésed is egyértelműen észlelő típusra utal. Tehát valamilyen P.

Erős extrovertált érzékelés és gyenge-közepes extrovertált érzés használónak tűnsz. Persze ez nem túl sok info de xSTP-re tippelek.

2021. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem entp
2021. okt. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Entp


Nem tűnik fel, hogy a magyar nyelvű tesztek kivétel nélkül ezt hozták ki? A tesztadaptációnál egy kifejezetten fontos lépés a nyelvhez illesztve átírni a tesztet, nem csak tükörfordítani. Lehet "heccből" angol nyelvű teszteket kitölteni úgy, hogy magyar anyanyelvű vagy, de nem ad megbízható eredményt.

2021. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván ha meglettem volna elégedve azzal, hogy az Entp-t hozta ki akkor nem írtam volna ki a kérdést. Nagyon nem érzem magaménak ezt a típust, és mint ahogy írtam nagyon nem szeretek vitatkozni másokkal.
2021. okt. 9. 18:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az Infp a kedvenc típusom, velük mindig legjobb barátságba vagyok
2021. okt. 9. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig elmondom a barátaimnak is, ha rosszul áll rajtuk egy ruha vagy anyának, hogy nem finom a mai főztje."


Ha valaki ír 15 mondatot magáról és úgy érzi, ezt meg kell emliteni, erős a gyanum, hogy magas Se használo es nem Ne.

Ezen kivül az intuitiv és realista értékek elég közel vannak egymáshoz. Egy tipikus tévesztés amikor az erzékelő intuitivnak tippizálja magát. A közeli érték gyanura ad okot. Illetve semmit se írsz ami Ne-re utalna. A többi amit írsz lehetne bármelyik xxTP, ez elég biztosnak tünik.

Ezért gondoltam xSTPre.


Persze azert ez nem tul sok info hogy biztos legyen.


2es voltam.

2021. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy honnan szedték az ENTP-t a többiek. Tert Fe? Ne dom? Komolyan?


ENTJ sokkal jobban illik a kérdezőre.


"Gyakran kritizálom az embereket és nem bírom elviselni azokat akik kevés intelligencia szintel rendelkeznek" ez olyan erős Te energia, hogy nem lehet figyelmen kívül hagyni.



"Nagyon gyűlölöm a konfliktusokat és ezért nem is szoktam vitatkozni." Ez egy jó nagy ellentmondás a szöveg többi részével szemben, lol.


Attól, hogy lusta, még nem P. Főleg úgy, hogy gimnazista.


"Próbálok mindenkivel kedves lenni, de nem tudom elkerülni a beszólásokat amik gyakran sértődéshez vezetnek." zéró Fe.

2021. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!