Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb személyiségtípus az MBTI 16 változata közül? Miért?

Figyelt kérdés
Melyikkel tudtok azonosulni nagyon, a hozzátok legközelebbi emberek milyenek? Melyikek lennétek szívesen?

2022. febr. 2. 14:27
1 2 3
 11/25 Mojjo ***** válasza:
80%
@4: Az INFJ egy emberileg nagyon jó típus, legyél inkább büszke rá :)
2022. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Kedves vagy. Egész életemben az volt az alapélményem, a visszajelzés szinte mindenkitől, h csodabogár vagyok, ami egyszerre jó és rossz. De ezt magamban kell lerendezni nyilván.
2022. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
INTP vagyok és ezzel nekem nincs gondom. Legjobb haverom ENTP és vele nyilván baromi jó kijövök, meg általánosságban is az "analitikusokkal" vagyok a leginkább egy hullámhosszon. (INTJ, INTP, ENTP, ENTJ)
2022. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
INTJ vagyok és én szívesebben lennék extravertáltabb,tehát ENTJ. Így női INTJ-ként sajnos nincsenek emberek akik hozzám közel állnának,nehezen találom meg bárkivel a közös hangot,de ha már mindenképpen választanom kellene akkor ENTP és ISFP és néha az ESTP-k is érdekelnek,de velük nehezen indul el a beszelgetes.
2022. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Meg vagyok elégedve a saját személyiségtípusommal (ENFP), és nem akarnék megváltozni, mert az már nem én lennék. Vannak tulajdonságok, amiket más személyiségtípusokban irigylek, pl ISFP-nél, hogy ennyire önazonos tud lenni, de abban is biztos vagyok, hogy idővel nekem is sikerülni fog ezt elérnem. Meg amúgy is, mindenki úgy jó, ahogy van, és mindenkiből ki lehet hozni a legjobb oldalát.

16l

2022. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Szavazások alapján az ENFP és az INFP a legjobb. Tény, hogy velük könnyen lehet barátkozni, kedves, aranyos emberek, de azért nem szabad elfelejteni, hogy itt nincs rangsor. Ezek nem egymás felett-alatt állnak, hanem egymás mellett. Tehát nincs jobb vagy rosszabb, csak más.
2022. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ENTP lennék legszívesebben. 😀
2022. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Mojjo ***** válasza:
@16: INFP, mint legjobb? Lehet, a környezetüknek igen, de maguknak az INFP embereknek biztosan nem.
2022. máj. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18

Nem olyan rossz INFPnek lenni. Tény, hogy érzékenyebbek vagyunk, és sokan félreismernek minket, de én személy szerint szeretem megélni az érzéseimet, szeretem magamban, hogyan idealista vagyok, és optimista, és mindig keresem a jót a dolgokban. Konkrétan egyszer bearanyozta a reggelemet, hogy kinyílt egy tulipán a kertünkben. De egy szép felhő, vagy kiscica is felvidít. Azt is szeretem magamban, mint INFPben, hogy jól felismerem mások és a saját érzéseimet. Persze kimerítő ez az állandó érzelmi hullámvasút, de sokkal rosszabb lenne, ha nem tudnám ennyire átélni a legkisebb érzelmeket.

Ez egy jó kis INFP szöveg lett, pedig én valahol ENFP és INFP között vagyok, inkább INFP. (Ez a kettő szokott kijönni mint eredmény, mivel kb kéthavonta megcsinálom a tesztet 😅) úgyhogy annak a szavazásnak nagyon örülök, ha kedvelt típus vagyok ❤️❤️ de amúgy igaz, nincsen rangsor

2022. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Mojjo ***** válasza:
100%
@19: Tudom milyen annak lenni :) És valóban, valahol öröm megélni úgy az érzelmeimet, az érzéseket ahogy. De néha jó lenne produktívabbnak lenni, mint egy darab sárgarépa, meg jobb időmenedzsment képességekkel rendelkezni. Meg mondjuk kevésbé depresszívnek stb stb. De ez van :)
2022. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!