Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cebook ,hogy rombolja le az...

A cebook ,hogy rombolja le az ember önbizalmát ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem rombolja le alapvetően csak ha leragadsz a saját gondolkozásodban.

Elkezdesz irigy lenni meg onbizalmad elrontani és folytatod tovább a saját önrombolásod.

2022. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fb rombolja, hanem az ember magának.


Nekem van kb 100 ismerősöm, akit tényleg ismerek. Követek pár híroldalt és ennyi, ezek a tartalmak jelennek meg és ezeket sem nézem naponta több órán át...



Annyira szeretem, mikor emberek leleplezik magukat az ilyen monológokkal. Az algoritmus azt mutatja, amiről feltételezi, hogy érdekel. Minél több időt töltesz valaminek a nézésével, minél többet kattintasz rá és minél kevesebbszer rejted el az adott tartalmat, annál több olyat fog odaönteni neked.


Jókat mosolygok, milyen azt mesélik, hogy tiktokon mennyi magamutogató, csöcsös segges lány van. Meg hogy szinte csak az van. Eleinte feldobott ilyeneket, de végig sem néztem, görgettem a következő számomra értelmes tartalomra. Milyen érdekes, az én foryoumban barkácsolás, kaják és kutyák vannak...

2022. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerű: mások legszebb pillanatait hasonlítgatok a te legrosszabb napjaidhoz.


Az, hogy valaki csak jót posztol, nem jelenti, hogy csak jó dolgok és sikerek érik mindig. Gondolj bele, te sem posztolod ki minden fájdalmad.

2022. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!