Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyen normális és...

Hogy legyen normális és kiegyensúlyozott az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Nemtudom ez mennyire számít de előre leszögezném hogy nem vagyok egy szép/helyes ember vagyis jelenleg nem tartom magam annak (túlsúlyos vagyok stb.) viszont az utóbbi időben egyre többször ébredek úgy hogy nagyon nagy az önbizalmam. Amivel nem is lenne baj de utána pár nappal (vagy rosszabb esetben pár órával) később újra rohadtul undorodok magamtól meg ahogy kinézek. Ez ellen mit tudnék tenni? Hogy legyen egészséges önbizalmam?

Ha lehet nem kérnék semmi negatívat köszi.


F/17



2021. nov. 4. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Járj el mondjuk gyúrni, nekem annak idején segített, most már le sem szarom mit mondanak rólam :D de fiatalon segíthet.


29f

2021. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapból alacsony az önbizalmad, csak próbálod kikompenzálni. Pszichoterápia segít az ilyenen, csak a pszichiáterektől óvakodj, mert amid van, az nem betegség, egy egyszerű pszichológus is megoldja.
2021. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!