Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ami a komfortzónátokon...

Mi az ami a komfortzónátokon kívülre esik?

Figyelt kérdés

2022. febr. 3. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjúra menni,munkahelyet felhívni,dolgozni járni,egyedül bevásárolni,pasizni,szexelni.
2022. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Előadást tartani, vagy egyéb módon szerepelni sok ember előtt, pl. konferencián.

Volt hogy rábeszéltek, meg olvastam hogy felszabadító érzés kilépni a komfortzónából.... BORZALMAS volt, soha többé nem vagyok hajlandó rá, semmi jó nem volt benne. :D

2022. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szinte minden :( És nekem is borzalmas érzés feszegetni a határokat, nem tudok hozzászokni, csak szorongást okoz.
2022. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Munkába bejárni. Sokminden mással szívesen feszegetem a határaimat, de a beosztotti helyzetet ü, a kényszert sosem fogom megszokni.

Pontosabban: szívesen feszegetem olyasmivel a határaim, aminek látom értelmét és inspirál. A munka nem ilyen.

2022. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos ügyeket intézni, idegen településre menni, ott kiigazoldni, ismeretlen társaságba menni, ott ismerkedni, elviselni, ha alig-ismerősök puszit akarnak adni, hozzámérni, előre megtervezése nélkül új dolgot csinálni.
2022. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

- vadidegenekkel beszélni cél nélkül (pl. boltban nem esik nehezemre a pénztárossal beszélni a vásárlással kapcsolatban, de liftben / orvosi váróban cseverészni... egyszerűen baromira feszélyező helyzet

- bármilyen olyan cselekvés, mozgás, ahol mászni kell... egyszerűen van bennem egy bénító félelem

- közönség előtt beszélni, magamat megpróbálni eladni, "standupolni" (pl. prezentáció-tartás, állásinterjú)

- konfliktusokba beleállni, amíg nem tartom nagyon-nagyon muszájnak / tarthatatlannak a helyzetet

- számomra igénytelenül kimenni az utcára, még akkor is, ha sietni kell / "muszáj"

2022. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ébren lenni
2022. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül bevásárolni, pasizni, konfliktusokba keveredni, prezentáció előadása, nagyobb közönség előtt beszélni/ megszólalni, összeszokott társaságba menni egyedüli kívülállóként, konditerembe járni.


Csatlakozom én is, nekem is nehezebb dolog a komfortzónámból való kilépés, szorongást okoz, és jócskán kell idő, mire elmúlik :c

2022. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tömeg előtt szerepelni, leszólítani egy ismeretlent, felhívni egy szinte idegent, mások előtt énekelni, táncolni. Egyedül mászkálni a sötétben, belvárosban.

Pasizni, fehérneműt vásárolni, nem közeli ismerősöknek az érzéseimről beszélni.

2022. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Öltöny-nyakkendő...
2022. febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!