Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen módszerrel szoktatok...

Ti milyen módszerrel szoktatok kilépni a komfortzónátokból?

Figyelt kérdés

Értem itt például arra hogy elakartok utazni valahova egyedül, ami 2-6 órára van tőletek, vonattal kell menni,esetleg átszállni..stb

Hogyan győzitek le a félelmeteket hogy ha nem ültetek még vonaton, nem voltatok soha azon a helyen..stb?



2019. ápr. 23. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan utazásról van szó akkor előtte mindenre próbálok felkészülni, megnézem a következő járatok indulását ha esetleg lekésném, vagy, a megállókat és azok menetidejét hogy tudjam mikor kell leszállni.
2019. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mélymagyar ***** válasza:
100%

Fogom magam és megcsinálom.

Nem gondolom túl a dolgokat, mert akkor csak töprengek rajta és nem lesz semmi. A lehető leghamarabb megvalósítom és csak annyit gondolkodom, tervezek rajta amennyit feltétlen muszáj. Ebben az esetbdn pl megnézném a pontos menetrendet, elmenteném hogy offline is meglegyen, megvenném előre a jegyet. Ez utóbbi mégjobban arra sarkalna, hogy megcsináljam, mert már fizettem is érte. Ha ezek megvannak még utazás előtti nap csekkolnám hogy változott valami vagy nem és annyi. Foglalkoznék mással, nem ezt gondolnám túl.

2019. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nekem nincs konfortzónám, mert ilyen nem üti meg az ingerküszöböm, h el kell utaznom. Fogom magam és megyek
2019. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Speciális eset vagyok. Én félek a komforton túli dolgoktól ezért kalandorosat játszom
2019. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhet még hasznos. :) Csak azért kérdezem mert egyszer már utaztam távolsági buszon, de ott tudtam hogy hol tesz le biztosan és hogy nem kell átszállni..stb illetve egyedül sosem utaztam még vonaton, buszon már igen, és azért majd szeretnék erőt venni magamon hogy kilépjek lassan a komfortzónámból és olyan dolgokat tegyek egyedül, amire mindig is vágytam.
2019. ápr. 23. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Utazáshoz én is összeállítok egy "menet tervet" hogy mikor van csatlakozás, busz, vonat, és milyen időközönként jár. Aztán megyek. Szeretek túrázni, kirándulni. Általában a legjobb, ha csak felkerekedem és megyek valamerre.


Volt, hogy gondoltam egyet és Budáról eltekertem Visegrádra. Vagy kimentem Esztergomba és Szentendréig visszagyalogoltam. Ugyanez Mátrában, Pilisben.


Vagy meglett a jogsim, és szinte görcsöltem, mielőtt autóba kellett ülnöm. Egyszerűen fogtam és kitűztem célokat, elmegyek ide-oda. Hogy szokjam a vezetést, mára egész jól megy.


Vagy munkában voltam úgy, hogy semmire nem mondok nemet, sőt keresem az új feladatokat, célokat.

2019. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wc papír legyen nálam
2022. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!