Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy ha az ember...

Miért van az hogy ha az ember meg van borotválkozva szépen bánnak vele? de ha nincs megborptválkozva akkor már nem is annyira rendesek vele az emberek.

Figyelt kérdés

Egyik kollégámról van szó.


Szabály szerűen észre lehet venni ezt nála hogyan bánnak vele akkor az emberek,többször is érezhető volt ez a negatív dolog mikor éppen vele voltam.


Ti láttátok már ilyet?

Ez normális dolog?


2022. febr. 4. 04:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért van az, hogy az emberek gyűlölik a kövéreket, a soványakért meg lihegnek?
2022. febr. 4. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nehezen képzelhető el, hogy ez ennyire, ilyen módon érezhető, vagy olyan közegben vagytok.
2022. febr. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Humor Herold ***** válasza:
100%
Azért mert egy nőnek még a mai világban sem divat, hogy nagyon szőrősen jelenik meg a nyilvánosság előtt.
2022. febr. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sem hittem el még nem láttam,de aztán megdöbbentem.
2022. febr. 4. 06:18
 5/11 A kérdező kommentje:
De ő nem nő. 😕
2022. febr. 4. 06:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A meghagyott borosta, vagy szakáll is lehet ápolt, ami jó benyomást kelt. Gondolom, férfiről van szó. Az elhanyagolt borosta eléggé leharcolt benyomást kelt, mint akinek napok óta fürödni sem volt ideje.
2022. febr. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen jól gondolod.
2022. febr. 4. 06:24
 8/11 grafno ***** válasza:
Vaterom borotvalkozik minden reggel de fürdeni valamikor hetekig nem szokott. 🤣🤣
2022. febr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az önmagával szemben is igénytelen embertől nem várja senki, hogy normálisan, udvariasan, odafigyeléssel viselkedjen veled. És a kölcsönösség elve miatt ilyenkor eleve rosszabbul viszonyulnak hozzá.
2022. febr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a borotválatlanság ápolatlan, igénytelen benyomást kelt.

A karbantartott hosszabb, rövidebb szakál már más téma

2022. febr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!