Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek az anyóssal?Annyir...

Mit kezdjek az anyóssal?Annyira gyűlölöm,ahogy fent van a nap az égen.Ha vissza támadok félek hogy állandó viszályban fogunk élni és az még idegfeszítőbb.

Figyelt kérdés
Feldühített.Megkért hogy segítsek neki valamiben amihez nem értett,én türelmesen lassan elmagyaráztam(nem illette volna meg mert szemét),elhibáztam valamit miközbe mutattam és felemelve a hangját kaffogni kezdett velem.Nem szóltam neki,de igazából ő van a mi családi házunk van szóval nem "szabadna"így beszélnie velem.Mit mondjak neki hogy válogassa meg a szavait mert nem én lakok őnála,vagy mi lenne a hatásos vele szemben?Többször kaffog a párommal is velem is,nem tisztel senkit viszont a párom nem akarja kitenni viszont én már annyira megutáltam az erőszakos viselkedése miatt hogy látni sem akarom.Kellenének tanácsok!
2022. febr. 4. 07:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az se baj ha durván fejezitek ki magatokat,csak mondjatok erre valami mentő tippet hogy mit kéne mondanom vagy tennem mert én teljesen lehetetlen ember típus vagyok.Én békében és boldogságban nőttem fel így nem kellett megtanulnom hogy kell kiállni magamért,viszont a felnőtt életem teljesen más mint amit megszoktam,én ennyi rosszindulatú emberhez nem voltam hozzászokva és veszekedni sem tudok.
2022. febr. 4. 07:21
 2/17 A kérdező kommentje:
Mondjam azt hogy túl harapós vagy hogy bántottalak téged e vagy engedjem el vagy ennél keményebbef szóljak be?
2022. febr. 4. 07:23
 3/17 anonim ***** válasza:

1.

Rosszul magyaráztad, elhibáztad.

Nem tudom miről volt szó, de jogosan "kaffogott"

2.

Amikor összeköltöztetek vele, akkor azt is be kellett volna kalkulálni, hogy lehetnek vitás kérdések, amik önmagukban nem gond, mert mindenütt vannak. Csak az a nem mindegy, hogy ezek hogy vannak tálalva és megoldva.

3.

Ha a párod nem akar változtatni, akkor neked kell, ha nem bírod elviselni!

Elválnak útjaitok, kifizetitek egymást és éltek, míg meg nem haltok!

4.

Arról mondjuk nem beszéltél, hogy az "anyósnak" van e háza, ahova "ki lehetne tenni", vagy eladta a sajátját, hogy ti házat vehessetek. (Nyilván a párod nem fogja utcára tenni az anyját).

2022. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
"Anyuka/Bözsi néni! Higgadjon le, vegyen vissza a hangból, mert ez a modor hosszútávon nem fog menni! A páromra való tekintettel eddig nyeltem, de fogytán a türelmem! Vagy folytassa, bánom is én, de akkor barátkozzon a gondolattal, hogy hamarosan egyedül fog élni!"
2022. febr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"Anyuka! Itt egy seprű, gyakorolja a repülést, mert ha így folytatja, qrva gyorsan szüksége lesz erre a képességére!"


Amúgy mi a frászt keres ott az anyuka? Van tulajdonjogod a házban? Mert akkor addig paterold ki, amíg még egyben van a kapcsolatod!

2022. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor elárulom mert látom nem érted Én jól magyaráztam el egyébként a csaphoz nem értett az idióta nő és nem vettem észre hogy közben folyik le a víz a földre ahogy mutatom hogy használja De te szerinted kaffogni kell az emberrel ha elhibáz valamit mert "szabadságvesztéssel járó" elítélni való dolgot tettem hogy nem voltam Isten aki mindenben tökéletes és mertem a vízre folyatni a vizet 5 másodpercig ráadásul nem szándékosan Tudjátok mit Az anyóssal együtt hívjatok rendőrt hogy valaki hibázni mert miközben segíteni akart ,menjetek ti a pokolba mindketten Az ember jóindulatú akkor betörik a feje
2022. febr. 4. 07:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

Te nyilván nem vagy normális, nem csodálkozom az anyóson!

Milyen "mindketten menjünk a pokolba", te idegbeteg?

Inkább a kérdésekre válaszolj! Milyen címen vagy te a házban és milyen címen az anyós?

2022. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Te neked nagyon nagy az arcod jobb ha takarodsz a kérdésemtől hagyj bêkên.Miért kell valakit utálni azért mert mer apró cseprő dolgokat elhibázni te nagyon beteg.Biztos téged már azért megvertek ha össze mertél törni egy tányért.Képzeld engem is vert meg valaki ilyenért de meg kell engedni magunknak hogy hibáztunk mert nem istenek vagyunk.És ha ilyen miatt valaki dilis lesz akkor úgy kellett neki.
2022. febr. 4. 08:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg hülye 🤣🤣🤣🤣🤣
2022. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen kezeltesd magad, mert láthatóan bajok vannak a toronyban nálad!

Szerintem örülj, hogy megtűrnek ott!😤🥴

2022. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!