Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ezen az...

Miért van az, hogy ezen az oldalon több önbizalmat veszítek, mint a való életben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira "szeretem", amikor valaki úgy személyeskedik, hogy nem is ismer... Soha nem volt gondom a tanulmányi/munkai eredményeimmel, az életmódommal és a társas kapcsolataim is nagyjából rendben vannak, de ezen az oldalon, valamiért mindenki szerint idióta, műveletlen hülye vagyok, akinek nincs élete és szellemileg egy zsák molylepke szintjén van. A legkomolyabb, amikor ezt olyanok írják, akiknek a stílusa és a helyesírása is egy nagy 0. Ezen a kics*szett oldalon az is próbál kiokítani, aki még azt se tudja, hogy egy szót j-vel vagy ly-vel kell írni. Országos eredményeim vannak sok területen, de ezen az oldalon mégis rendszeresen idiótának titulál egy köteg olyan ember, akiknek szinte csak tárgyi tévedéseik vannak egy témában.


Komolyan mondom... Ezen az oldalon jobban fel tudom magam húzni, mint a való életben bármin (személyesen nagyon hidegvérű vagyok) és sokkal jobban aláássa az önbizalmam is, mint igazából az egész valódi életem. Ezen az oldalon kapom a legtöbb savazást az emberektől. :-D


Miért lehet ez?



2022. febr. 5. 00:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon több gyűlölőm, megvetőm, lenézőm lett, mint a személyes életemben...
2022. febr. 5. 00:52
 2/20 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy hasznos válaszokat adok.
2022. febr. 5. 00:52
 3/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk még ez a lehetőség mindig jobb, mintha az igazi életem lenne szar és nézne le mindenki, de itt mindenki elismernek.
2022. febr. 5. 00:57
 4/20 A kérdező kommentje:
*elismerne
2022. febr. 5. 00:57
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos sok gyökér van aki szándékosan rúg a másikba amikor csak konkrét választ vár.
2022. febr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Ha ennyire szembemész az árral, akkor pedig veled lehet a gond.


Lehet, hogy az értékrendeddel, lehet, hogy túlságosan nagyrabecsülöd magadat, vagy a stílusod annyira tenyérbemászó, hogy csakazértis alapon elhajtanak.


Mindenesetre, ha olyan kiválóak a tanulmányi eredményeid és versenyeket nyertél, akkor nem értem miért van olyan alacsony szinten az önbecsülésed, hogy anonim embereken húzod fel magadat.


Gondolom a való életben vannak barátaid, szeretteid, koncentrálj rájuk.

2022. febr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
85%
Ne vegyék el a kedved, ezek a tipikus toxikus emberek, akik ennek az oldalnak a magját adják. Ahogy mondod, írni nem tudnak, a témákhoz általában nem értenek, de okoskodnak. Pont mint egy megszokott facebook kommentszekció :D
2022. febr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert túl sok időt töltesz itt. Hülye emberek mindenhol vannak az interneten, a megoldás az hogy ne foglalkozz velük annyit. Nem muszáj belemenni a személyeskedő vitákba, nem muszáj hogy mindig tied legyen az utolsó szó (akkor se ha igazad van). Ha valaki szar arc, hagyd ott, X-eld ki a kérdést és nem kapsz több értesítést róla.
2022. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is lassan Facebook komment szekció, ahol az öregek össze tudnak veszni a semmin is. Meg a legtöbb ilyen ember aki ide jön és normálisan írni nem tud (itt nem arra gondolok, hogy el ír egy szót) ezek szinte mind trollok és ők otthon a telefon előtt jókat röhögnek, mivel direkt válaszolnak úgy, hogy az provokatív legyen vagy fel idegesítd magad. Aztán vannak akik tényleg válaszolnak normálisan a kérdésre, (de le van pontozva, mert túl őszinte vagy tényleg igaza van)


meg van az a véglet (ez a legtöbb) aki már ilyen betanult gyakoris szöveget tol amire tudja, hogy sokan fognak szavazni, hogy minél feljebb jusson a gyakoris ranglétrán (nem tudom minek és ez miért olyan fontos). Meg vagyok én (meg gondolom még egy páran) akik nem fognak olyan válaszra szavazni amit hiába pontoznak fel sokan vagy betanult vagy valami hülyeség és az utóbbi a több. Engem nem érdekel hány százalékos vagyok itt. De a legtöbb sokat gyakorizó csak erre hajt mióta ez a pontrendszer bejött.


Az oldal lényege sajnos az utóbbi időben csak is a pontrendszerre megy hiába írsz értelmes választ, le leszel pontozva, mert nekik nem ez kell ha nem a tucat, begyakorolt szövegek.

2022. febr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt ahol normalisan leirtam a velemenyem, erre egy masik válaszadó elkezdte hogy abortusz szökevény vagyok, es kb a halalomat kívánta. Ide nsgyon sok frusztrált ember jar, ha valamit nem ugy gondolsz ahogy ok, akkor le vagy hordva a sárga foldig. Ha kicsit tehetősebb vagy, akkor te biztos egy sznob bekepzelt nyomorek vagy, ha epp munkanélküli akkor egy eltartott életképtelen szar, ha egyetemista, akkor egy elkenyeztetett diplomás semmirekellő stb. Kiirod hogy nagyon szaril vagy, nem jon ossze az életbe semmi, es akkor a kommentekbe rátesznek meg egy lapáttal hogy meg is erdemled meg ilyenek. Neha csak igy olvasom hogy hogy lehet ilyet irni a másiknak. Persze ehhez az is hozzájárul hogy itt nem kell pofat mutatni, mindenki idejön utalkozni vagy fbre kamuprofillal.
2022. febr. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!