Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megéri egy szarul fizető...

Megéri egy szarul fizető helyre bejárni ha még utálom is mint a sz****rt?

Figyelt kérdés

Mert ismerős is utálja a melóját mint a sz***rt, na de 400-at a kezébe kap /hó. Nettóban.


Én meg 130-at, azt is csak idéntől tavaly még 111-et kaptam.

Megéri ezért a semmi pénzért még tönkre is tenni az összes napomat és egy gyászos helyre bejárni?


Mert van az a pénz amiért korpásodik az ember haja. Havi 400-ért már az enyém is korpásodhat. Na de 130-ért?


2022. febr. 5. 10:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

Hány helyen próbálkoztál? Újranézed 3 naponta az álláshirdető oldalakat, és írsz annak aki szimpatikus? Kérdezél már szakembert arról, hogy esetleg nem jó valami az önéletrajzodban, motivációs leveledben, interjú alatti kommunikációdban?

Ha diplomás vagy, miért vagy még Magyarországon? Ha jtt nem becsülnek meg, miért nem próbálkozol máshol? Ott sincs kolbászból a kerítés, de legalább van kerítés...

Ha úgy érzed ezzel a szakmával sem anyagilag, sem szakmailag nem vagy megbecsülve és nincs előrejutási lehetőséged, miért nem tanulsz valami mást?

Mondok egy példát: masszőrként (2 éves képzés), Ausztria, van szállás és kaja, 1500 nettót félreteszem, jattból elvagyok.

Kétkezi munkások mindig kellenek, ha kicsit is szereted és van affinitásod az ilyesmi munkákhoz, hónapok alatt ki tudod tanulni.

De mondhatnék egy informatikai vagy gazdasági vonalat is.

Rengeteg féle lehetőség van, ami mind jobb annál mint egyessel kezdődő fizetésből nyomorogni.

Nagyon szurkolok neked hogy ki tudj lépni a "jaj nem kellek sehova" önemésztő mocsárból, és találj olyan munkát ami vagy jól fizet, vagy imádod, de inkább mindkettő.

2022. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Ez sajnos a saját hülyeséged.
2022. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"Kétkezi munkások mindig kellenek, ha kicsit is szereted és van affinitásod az ilyesmi munkákhoz, hónapok alatt ki tudod tanulni."


de ha ez ennyire egyszerű miért lettünk a hatósági áras csirkefarhát országa? Kb Uganda szintjén vagyunk a béreket illetően-miközben te is egy mondattal megváltod a világot.


MIért hatalmas kincs még egy minimálbéres állás is mert sokaknak még ez is csak egy álom, mert még ez sincs? Ha ez ennyire egyszerű?

2022. febr. 5. 14:49
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Szóval azt várod hogy null tudásra tapasztalatra adjanak neked havi nettó 600 ezret áhhhá
2022. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
130ert meg se mozdulnek. Meg az albimra se eleg. 4oraba melozol v milyen melo ez? Meg egy mosogato is lazan megkeres 250et. Vagy barmilyen betanitott raktaros. Enis annyit kaptam kovid alatt egy raktarba.
2022. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy jó kérdés. Én is utálom (utálnám), mint a szart, de mostanában hívtak, 480 nettót megadnák (iroda, számvitel, végzettségeim, gyakorlatom megvan hozzá). Csak be kéne járni 20 km-t.

(Most szabadúszó vagyok, ezt is utálom, de legalább itthon dolgozom, és a kereset fos).

2022. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Inkabb keresel otthon szr penzt mint h menj 20 kmt es kapj 480at? 😀 20 km az semmi
2022. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

"Meg egy mosogato is lazan megkeres 250et. "


Hát nálunk a konyhás csaj keményen minimélbéres és bőven a mosogatás felett is van feladata.

2022. febr. 5. 16:56
 19/25 anonim ***** válasza:
62%
Akkor keress egy jól fizető állást. Nyilván nem éri meg, de azzal hogy siránkozol semmivel nem vagy előrébb.
2022. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

Sztem egy jó megjelenés, határozott válaszok, azonnali kezdés mindent visz:D


Csak keresni kell és találsz.


Nem éri meg mindennap idegeskedni ha szar a munka/környezet.


Ha a létfenntartásod függ ettől, akkor maradj addig amíg muszáj, de előbb utóbb mindenképp hagyd ott sztem. :)

2022. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!