Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megéri egy szarul fizető...

Megéri egy szarul fizető helyre bejárni ha még utálom is mint a sz****rt?

Figyelt kérdés

Mert ismerős is utálja a melóját mint a sz***rt, na de 400-at a kezébe kap /hó. Nettóban.


Én meg 130-at, azt is csak idéntől tavaly még 111-et kaptam.

Megéri ezért a semmi pénzért még tönkre is tenni az összes napomat és egy gyászos helyre bejárni?


Mert van az a pénz amiért korpásodik az ember haja. Havi 400-ért már az enyém is korpásodhat. Na de 130-ért?


2022. febr. 5. 10:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

" azonnali kezdés mindent visz"

Az "azonnali kezdés" a létező legnagyobb red flag. Amely cég azonnal keres embert, ott már tettem is le a telefont. Oda soha semmi szín alatt nem megyek, mert az egy utolsó kupleráj.

2022. febr. 5. 17:20
 22/25 anonim ***** válasza:
63%
nem biztos, én egy bíróságon kezdtem azonnal. és nem gondolom kuplerájnak :)
2022. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%
arra gondoltam amúgy, hogy ha valaki azonnal tud valahol kezdeni és nem a munkáltatónak kell rá várni
2022. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy a Martinka vagy a Balázska...


Nekik tipik ez a style van...


Érdemben nem tud semmire se válaszolni mindenre csak a kifogása van.

Ha te a diplomáddal annyit keresel, mint egy mosogató akkor gondok vannak ... És bizar és szerintem kamu

2022. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a mosogato napi 18at kap mi meg 25+jattot. De am ha elmesz pl futarnak mar az is 3k+ meg sok ilyen melo van amihez nem kell semmi csak akarni kell meg birni a hajtast
2022. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!