Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Gödöllő mellett lakom Máriabes...

Gödöllő mellett lakom Máriabesnyőn, onnan megéri bejárni szerintetek Budapestre vagy sem?

Figyelt kérdés
SZIE budai campusához kellene eljutnom, vonattal mennék Keletiig aztán vmivel tovább.

2016. aug. 1. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem teljesen értelek. Neked attól függ a továbbtanulásod, hogy "jaj, nem tudok bejárni"? Na ne már :D
2016. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Miért nem jelentkezel koliba?
2016. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 ... :D kolesz? :D

#2 igen, ezért kérdeztem, hogy koli vagy inkább otthonról járjak be? az út kb 1.5 óra lenne maximum mindennel együtt

2016. aug. 1. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok diák vállalja az utazást, csak hogy otthoni környezetben hajtsa álomra a fejét.

Én soha nem tudtam volna elképzelni a koleszt..ott nem tudtam volna tanulni...


ha talpraesett vagy, és kell a diploma, valamint nem elég a kettes, akkor járj vonattal..tablet, mobilnet, illetve a vonaton is van wifi..


az oda-vissza út sokmindenre jó.

2016. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem tudom, a koli elég normális. Aki akar tudd tanulni itt is. Nem bánom, hogy kolis lettem.

Egyébként én is ide járok.


(második voltam)

2016. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!