Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzalmasan utálok dolgozni....

Borzalmasan utálok dolgozni. Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok, van egy feleségem meg egy 18 éves nevelt fiam. Végzettségemet tekintve tanár vagyok, azt az egy munkámat szerettem úgy ahogy, de havi netto 150-ből megélni nem lehet. Vilag életemben büdös volt a munka. 20-as éveim drog meg alkohol mámomrban teltek, kb. 30 évesen kezdtem normális életet élni. Az elmult 10 évben volt vagy 10 munkahelyem, de mind utáltam. Most is annyi az életem, hogy havi 250-ért egy irodában rohadok reggel 9től este 6ig. Ezt is ott akarom hagyni, nem bírok ki napi 9 óra szenvedést. Idióta kollégák, full unalmas munka. De igazából most jövök rá, hogy nekem igazából nem is a munkahelyekkel van gondom, hanem magával a munkával. Az egész napom el van b*szva a semmire, cserébe annyit keresek h ne haljak éhen. K*rva nagy élet.


Hogy kellene a felfogásomon változtatni?


2022. febr. 5. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
kamu
2022. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Legyél magántanár!
2022. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Az emberek többsége utálja, de kell a pénz miatt. Bár sok helyen voltál, szerintem jót tenne egy kicsit a múltba visszamenni és a leggányabb, leghulladékabb munkák közül, hidegben, mocsokban, bűzben újra megízlelni milyen szerencsés is vagy a jelenlegi helyeddel.


Ha ezt megint tudod értékelni, akkor a munkán belüli és kívüli életeden tudsz változtatni. Ha annyira kényelmes és unalmas, akkor lehet agyalgatni miket tudsz csinálni mellette, érdeklődésedtől függően temérdek lehetőség van. Kezdve például a tanulással vagy hobbikkal.


A munkán kívüli frissítéssel pedig pezsgőbbé teheted az életed, újdonságokba kóstolhatsz, építhetsz, várhatsz valamit amikor végzel. Alkothatsz, felfedezhetsz, sportolhatsz, stb..


Az mindenkinek sz-r lenne ha annyiból állna az élete, hogy felkel és dolgozik.

2022. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd újra a kérdésed. Ez így nem nyert, ennek ellenére válaszolok, mert másnak lehet hasznos:

Tedd fel a kérdést, hogy mit szeretsz csinálni. Az se gáz, ha a válasz extrém lesz.

Gondold végig, hogy ebből a tevékenységből hogyan lehet pénzt csinálni. Rögtön meg lesz a válasz a saját kérdésedre.

2022. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
több tanár ismerősöm is van , ők minimum 450eft vissznek haza . 90%+ iskolákban jól keresnek a tanárok
2022. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

#5


Melyik az a suli?

2022. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Én majdnem kétszer annyi idős vagyok, mint te. Határozottan állíthatom, hogy minden ember esetében van olyan tevékenység, amit szeret végezni, na ezt a tevékenységet kell megtalálni MUNKÁnak. Ezt azonban helyetted senki nem találja meg neked. Biztos, hogy sok próbálkozás kell és a véletlen is besegíthet.
2022. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

✅ Menj el idegen vezetőnek !

✅ Kedves embereknek kell megmutatnod Budapestet !

✅ Van ennél jobb meló ?

2022. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtobben utalnak melozni. Ez van. Talald meg amit legkevesbe utalsz 😀
2022. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan dolgokat amiket szeretsz csinálni.

Majd fókuszálj rájuk.

2022. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!