Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged zavar ha egy csendes...

Téged zavar ha egy csendes szobában valaki melletted ropogós salátát, zöldséget, almát, vagy gabonapelyhet, kekszet rág ropogtat? Ezt normális egészséges ember figyelmenkívül hagyja?

Figyelt kérdés

Vagy mikor a nyelvével a foga közül a kajamaradékot plutyogtatja kifelé?

És aki a kávét úgy nyeli le hogy gluggyant?


2022. febr. 5. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9

Neked meg elkerülte a figyelmedet, hogy azt írtuk, hogy tanuljon meg kikapcsolni! Persze ha arra van ráhangolódva, hogy hegyezi a füleit mint a hiúz, hogy milyen neszeken, hangokon borulhat ki, akkor az sajnos orvosi eset és valóban mizofónia a neve.

Ismertem olyat, aki azért nem tudott tömegközlekedni, mert zavarta a mellette ülő/álló lélegzetvétele. Jó, mondjuk ő diliházban is végezte.

2022. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom vele, had egyen, ez ezzel jár. Általában én is kedvet kapok ilyenkor valami rágcsához. Ha gluttyogva iszik az sem érdekel. Állítólag én is hangosan iszom, de én ezt nem hallom és nem is tudok tenni ellene, hiába próbálok csendesen kortyolgatni.

Viszont a hangos leves szürcsölést nem valami élvezetes hallgatni. Ez pedig teljesen elkerülhető lenne. Egyesek mégsem veszik észre magukat.

2023. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!