Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó ez az úgynevezett...

Mire jó ez az úgynevezett barátomnak?

Figyelt kérdés

Évek óta mondja a nagyokat, hogy micsoda munkái vannak ("programozó", KATA vállalkozó - igazából webes frontend-en tevékenykedik). Több, mint 10 év alatt sem tudta még befejezni az egyetemi tanulmányait, belekezd mindenbe, aztán semmit sem visz végig. Az elmúlt 6-7 évben nekem is jött már vagy 8 világmegváltó ötlettel, hogy kezdjük el ezt+azt csinálni (webfejlesztéses dolog)... aztán vagy szóba sem hozza egy idő után, vagy azzal jön, hogy átvágták, nem adták neki oda a projektet az ígéretek ellenére sem. Szóval munkát vagy pénzt még nem láttam ezekből a remek lehetőségekből, de még szakmai fejlődési esélyt sem. :D Úgy érzem, hogy a megállt óra is a helyén áll egy nap kétszer, de ő... :) Ja, meg persze ő állandóan külföldre dolgozik, USA, Ausztrália, Svájc, Lengyelország, Csehország, Dánia, Ausztria. Minden közös ismerősünk egy idiótának tartja, aki csak hazudozik.


Kérdem én, hogy miért csinálhatja ezt?



2022. febr. 6. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hogy flúgos szegény egy kicsit. Beteg ember, talán tudatában sincs annak hogy abszurd amiket összehord. Nem egy ilyen emberrel találkoztam már életemben.
2022. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nem sok mindent tud felmutatni az életben. 30+, otthon lakik, se párkapcsolat, egy autója sincs, sőt még le sem jogsizott (pedig elkezdte kb 2 éve). Állítólag van nyelvvizsgája, de az eltűnt, senki sem látta még. :D
2022. febr. 6. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert lószart sem tud felmutatni az életben, nem vitte semmire, nincs normális és állandó munkahelye, mert sehova nem jó. Ezért kénytelen kitalálni magának egy kamuéletet és az ilyen még saját maga is elhiszi amit mond.


De egyébként én az ilyentől a lehető legtávolabb tartom magam. Neked is ezt javaslom.

2022. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így akar előbbre jutni, hátha majd valaki felfedezi, hogy micsoda géniusz és akkor meg is valósulnak azok, amikről most még csak hazudozik. Tégy úgy most, amilyennek látni szeretnéd magad később! Van ilyen elmeprogramozás, biztos olvasott ilyen könyvet.
2022. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szörnyű emberismerő vagyok... évek kellettek ahhoz, hogy rájöjjek, az amit összehord, netto baromság.
2022. febr. 6. 19:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbál valami balféket keresni, aki elhiszi a süketeléseit és akkor hátha történik vele valami értékelhető.
2022. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, de ez csak illúzió. Nem történik vele semmi valós értékelhető dolog.
2022. febr. 7. 07:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kelt illúziót, akkor már az illúzió érzése sem lesz ott neki. Szerintem ez érhető. Tehát ha így se, úgy se történik értékelhető, akkor legalább hadd legyen már meg neki az illúziója, hogy legalább úgy tűnjön, mintha. Ez motiválja.
2022. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyunk egyformák.. engem ez csak mékyebbre nyomna a helyében.
2022. febr. 7. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, de az ilyen senkiházi, naplopó helyébe amúgy se tudod magad beleképzelni, szóval ne is próbálkozz ezzel, teljesen máshogy van bekötve.
2022. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!