Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 30 as férfinak hány éves...

Egy 30 as férfinak hány éves nővel kéne mégis akkor lennie?

Figyelt kérdés

29 vagyok de szó szerint a nőknek sehogy sem jó.


Mármint nekem a fiatalabbak tetszenek és általában ezzel nincs is baj legtöbbször fiatal lánnyal is vagyok. De ha csak szóba nem hozom a témát vérre megy a veszekedés... Hogy az ennyi idős férfi már öreg egy 19 éves lányhoz (csak egy példa) de ha nem pénzes akkor éretlen egy egy idős, vagy egy idősebb nőhöz...tehát az lenne a legjobb ha egyedül rohadna meg.


És azért idegesítő ez a téma, mert ha fordított esetben a nőről van szó, akkor neki mindent szabad, mert ugye belőle nincs olyan hogy pedofilnak nevezik ezért.


Egyébként a leg fiatalabb nő 19 éves a leg idősebb 32 volt akivel voltam.

Nem ő nekik volt ez probléma amúgy...hanem mondjuk másoknak akiket érintett a téma.


Sokszor járok szórakozó helyekre ahol vagy velem egy idős vagy fiatalabbak vannak, szóval másból nem nagyon tudok választani, neten meg nem csajozok.


De akkor mi az ideális ha az a baj hogyha fiatal, de az is ha túl öreg, de egy idős se legyen....viszont ha pénz mentesít minden szabálytól? Undorító komolyan.


2022. febr. 6. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Le kell sz-rni ki mi miatt sipákol, főleg a nők, akik minden miatt. Semmi közük hozzá kivel vagy.
2022. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan, ami mindenkinek megfelel. Az meg nagy tévedés, hogy a nők esetén mindegy. Minden téren jobban elítélik a nőket ilyen kérdésekben, ezt férfiként mondom.

Ha akarsz legyél milfhunter, ha akarsz sugardaddy, mindig lesz valaki, aki nem támogat majd.

2022. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
20-40 èv közöttivel kb.
2022. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

29 évesen kellene olyan érzelmi és értelmi szinten lenni, ahol egy 19 éves nincs még. És ne jöjjetek nekem itt az érett vagyok dumával. Magamról is tudom, hogy milyen vagyok most és akkor. Mindenki szerint érett voltam.. hát nem. Ha ennyire fiatalokat szedsz fel, akkor előbb magadnál rakj rendet! Ok, egy ideig jó, de látod magadnál is, hogy mégse működik hosszabb távon!

Amúgy ne másoknak akarj megfelelni, csak legyen egy értékrended. Szorítok, hogy veled egykorút találj!!! :)

2022. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezek a fejedben játszódnak le, én nőként még egyszer sem hallottam, hogy férfiakat elítéltek volna jóval fiatalabb lányok, nőkkel való kapcsolat miatt. Inkább faszagyereknek gondolták emiatt.
2022. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Max. 10 évvel fiatalabb vagy 5 évvel idősebb legyen. 29 évesen tehát 19 és 34 év közötti nőt keress, és ne foglalkozz másokkal!
2022. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Utolsónak igaza van. Ha visszamehetnék a marha éeett 19 éves énemhez, akkora pofont zúgatnék magamnak, hogy a fal adná a másikat. Esküszöm, kevesebb eszem volt, mint 15 évesen 😂 Kb. akkor csináltam a legnagyobb hülyeségeket. Rendesen rosszul vagyok, ha visszagondolok 🤧
2022. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy amíg mások véleménye szerint választasz párt, addig nem is kell neked pár 🤗
2022. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen menőnek tűnt, akinek ennyi idős pasija volt.

10 év se telt el, már kiakadtam, hogy milyen éretlen lehet az a pasi...

25 azért kell, 23 minimum. Max is harmincpár. +-5 kb.

2022. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem normális ember a saját korosztályával ért szót és az ő igényszintünknek megfelelőt képes nyújtani...


30 évesen még lehet, hogy nem annyira feltűnő, ha valaki 20 évesekre zárolódik, de sok mentálisan problémás ember ragad meg egész életére ugyanannál a korosztálynál és szerintem ez minden, csak nem természetes. Sokkal inkább egy fontos tünet.

2022. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!