Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angolok mesteri hazugok,...

Az angolok mesteri hazugok, és mesterien manipulálnak?

Figyelt kérdés

Póker arc, rezzenéstelen arc, ravasz észjárás.


Másnak is ezek a tapasztalatai?


2022. febr. 7. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a legbutább népség a földön, nem hiszem hogy ezekben a dolgokban jártasak.
2022. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. nekem az a tapasztalatom, hogy sokkal kedvesebbek es segitokeszebbek mint a magyarok. customer service-ben dolgozok, szinte alig van aki nem mosolyogva beszel hozzam
2022. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1


Ja akkor csak az ostobaságuk miatt gubancolnak össze minden egyszerű szituációt?


Én még azt gondoltam, hogy mindaz kiszámított :)

2022. febr. 8. 10:50
 4/9 A kérdező kommentje:

2


A kedvesség lehet őszinte és megjátszott, mintegy leereszkedő. Az a gyanúm, hogy az angolokra ez utóbbi a jellemző.

2022. febr. 8. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne keveredj angolokkal
2022. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5


Jelenlegi munkahelyemen mindenki angol, egyvalakit leszámítva.


Nem túl könnyű.

2022. febr. 8. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
evek ota angolokkal dolgozom. ha veled nem kedvesek, akkor lehet veled van a problema es nem veluk
2022. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Nem arról beszélek, hogy nem kedvesek te agytröszt. Ez náluk kulturális cucc, hogy megjátsszák a kedvességet, mert nem akarnak konfrontálódni.

Én a hazudozásról, sunyiságról beszélek. Tudod abból, hogy valaki kedves nem következik, hogy őszinte is.

2022. febr. 8. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább téged jellemez, hogy minden angol a munkahelyeden csak sulyi és kamumosolyog rád. Ha ez igaz akkor is, ha nem igaz akkor is.
2022. febr. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!