Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy az istenbe tudják elérni...

Hogy az istenbe tudják elérni mindig a nárcisztikusok, hogy én érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, rendszeresen sikerül kifognom egy-egy nárcisztikus nőt. Mindig azon kapom magam, hogy én lettem megsértve, mégis én kérek bocsánatot. Vagy semmi rosszat nem mondtam/tettem, de rosszul érzem magam. Most már komolyan szeretném tudni, hogy ezt hogy csinálják a nárcik. Nem vagyok egy buta, vagy naiv ember, mégis mindig behúznak a csőbe. Ők ezt amúgy kitervelik, vagy abszolút ösztönösen csinálják?

#manipulálás #Nárcisztikusok
2021. júl. 7. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
A férfiak ezt érdemlik. Minden nő legyen nárcisztikus. 🤗
2021. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy írod, mintha csak a nők lennének nárcisztikusak. Érdekes, nekem pasiból elég sokszor sikerült kifogom 🤷🏻‍♀️
2021. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

1-es leszbi tanácsa...

És csodálkozik, ha OV kcsázná őket.

2021. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2#

Nem csak a nők nárcisztikusak, de egy férfiból egy nárcisztikus férfi nem szimpátiát vált ki, hanem ellenszenvet, így miatta nem érzik rosszul magukat.

2021. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, írnál konkrét példát hogy mi történt?
2021. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4#


És ez fordítva nem igaz? 🤔 (nőből nem válthat ki ellenszenvet egy nárcisztikus nő?)

2021. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Annyi a helyzet, hogy félsz, hogy punci nélkül maradsz. Ezért lehet ezeket megcsinálni veled. A lehető legegyszerűbben ezt így tudnám megfogalmazni.

Ne menjél le kutyába.

2021. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

6#

Nem tudom.

2021. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
A probléma az, hogy tudomást veszel róluk, - pontosabban, klasszisokkal nagyobb figyelmet tanúsítasz az irányukba, mint amennyire szükség lenne.
2021. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Most mivel lettél megsértve? Nem lehet hogy inkább te vagy ennyire érzékeny?
2021. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!