Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Korán kelés esetén az ébresztő...

Korán kelés esetén az ébresztőre történő felébredést, vagy az ágyból való kikelést utáljátok jobban?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 14:50
A kérdező szavazást indított:
A felébredést.
A felkelést.
32 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sorrendben :)
2022. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen ébredek, ha nem megfelelő alvási fázisban keltenek fel, és általában így van, úgyhogy mindkettőt ^^"
2022. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A felébredést.

Körülbelül 7:30 előtt nagyon nehezen ébredek. Illetőleg ha egyszer kell (például home office van de egyszer bemegyek, otthon töltött szabadság, de egy nap túra stb), akkor még úgy-ahogy megy, de amikor zsinórban kell mondjuk 6-kor ébredni, akkor számomra horror.

Rosszabb esetben a 3., 4. ébresztőre térek magamhoz egyáltalán, az elsőt lehet, hogy le se nyomom, elhallgat magától. Majd további brutál sok idő kell, amíg ki bírok kelni az ágyból. Most netezek közben, de egész életemben nem tudtam azonnal kikelni. Majd fogkefével a kezemben majdnem elalszom.


Olyan szakmát tanulok és már 2 éve dolgozom is benne, ahol a rugalmas munkaidő a jellemző és nem teljesen idegen a home office, tehát nekem célom is, hogy ne kelljen korán kelni, mert a legnagyobb halálom.


A COVID előtt amúgy hajlandó voltam, de úgy nézett ki a dolog, mint ahogy fentebb írtam. Mindig a péntek volt a legeslegnehezebb. :D

A COVID óta hajlandó se vagyok.


A kikeléssel "csak" annyi a problémám, hogy az ágy puha és kényelmes, kikelés után pedig kezdődik a napi mókuskerék estig.


29N

2022. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó, hát én az ébresztőre nem ébredek fel....valahogy kinyomom oszt alszok tovább.

Mostanában a szobám másik sarkába rakom az ébresztőt, hogy mindenképp ki kelljen kelnem az ágyból ahhoz hogy kinyomjam. Mikor elsőnek csináltam ezt, késve keltem fel, az ágyam mellett a padlón feküdve, de akkor is csak azért mert picit kényelmetlen volt😂

2022. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!