Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Szeretitek, ha egy...

Lányok! Szeretitek, ha egy fiú/férfi tud nektek különlegesebb kávékat csinálni? Gondolok itt rétegesen felépített kávéra, latte art-ra és hasonlóakra.

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem kávézok.

Nem értem mi jó van abban a fekete löttyben. Meg az íze se jó.

2022. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretem a kávét, de csak sima eszpresszót, azt is feketén, szóval nem nyűgözne le ezzel.
2022. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Hmmm kávé vegánok ez új. Senki se kérdezi őket igazán senkit se érdekel de azért csak közlik hogy őket nem esznek/isznak valamit. Én pl nem eszek finom főzeléket nem is értem miért nevezte el bárki is így mind az csak nem finom. Wáó tényleg jobb lett az életem most, hogy elmondhattam. :D Kérdésedre a válasz igen szeretem mert gusztusos jó ránézni.
2022. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a kávégépem megcsinálja. Én egy férfiben mást keresek.
2022. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

#3


Talán mert ha nem kávézom, ráadásul kifejezetten nem szeretem, abból egyenesen kövezkezik az, hogy nem szeretem, ha egy fiú/férfi tud nekem különlegesebb kávékat csinálni?

Vagy ezt külön a szádba kell neked rágni?

2022. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Fú, ez nagyon vonzó lenne!
2022. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Miss Endzsi ***** válasza:
51%
Nem iszom kávét, de csinálja csak, majd kiposztolom.
2022. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Elfutnék, mert egyértelmű mekkora ordas nagy lúzer, aki valódi kvalitások helyett ilyen parasztvakítást nem átallott kitanulni. A lötty felépítése helyett szeretném, ha ebédet főzne, mosna, takarítana, pallérozná a pszichéjét és az elméjét. Az a gond, hog az ilyen kotyvaléknak még illene látványosan örülni és elismerni a teljesítményt.

Felejtős.

2022. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem mondjuk tetszene, kedves dolog, de ennyi :)

Amit elottem irtak, hogy főzne ebedet (rendszeresen) na azt viszont nagyon tudnam ertekelni.

2022. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!


#8 nem mondtam, hogy máshoz nem értek😉 Takarítással nekem nincs bajom, szeretem csinálni. Nem vagyok rendmániás, de van egy szint ami alá nem adok :) A főzés az egyik legkedvesebb hobbim, és mivel szeretek a konyhában étellel-itallal tevékenykedni, ezért gondoltam, hogy új területre bővíteném tudásomat. A koktélkeverés és a baristáskodás között vacillálok, és tény, hogy azt szeretném választani, ami tettszhet a lányoknak. De köszi az "építő jellegű" kritikádat :)

2022. febr. 8. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!