Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt a többség, a...

Miért hiszi azt a többség, a 30 feletti szingli férfiakról, hogy a saját nemükhöz vonzódnak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 10:17
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
37%
Meg a 30 éves férfiakra is azt hiszik
2022. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg a nőkre is azt hiszik.
2022. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
No de miért?
2022. febr. 8. 10:26
 4/30 anonim ***** válasza:
24%

Tévesen hiszik, hiszen a 30 feletti saját nemükhöz vonzódó férfiak többsége házasságban él, családapa , nagypapa.

Csak nem lehetett felvállalni anno, illetve nem merték felvállalni. Meg aztán, kényelmesebb titokban pasizni, utána hazasomfordálni a nyugis otthonba.,

2022. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem neked valami üldözési mániád van. Nem azokra hiszik, hogy meleg, aki 30 felett szingli, hanem arra, aki fejhangon nyávog és hülyén tartja a kezét.
2022. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert megfelelési kényszerük van a világ felé, mert társfüggők, mert képtelenek egyedül pl lakást venni stb, így mi másra gondolnának, miért marad szingli valaki? Ráadásul a meleglobbi is erősen túl van tolva, így a számukat az átlagember magasabbra teszi a valósnál.
2022. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb párkapcsolatban, házasságban élő ember boldogtalan, elégedetlen, és attól érzi jól magát, ha másokat bánthat.

Én is voltam már leszbikus, mert egyszer 2 évig nem volt barátom. Pedig még 25 se voltam. De én nem vagyok az a típus, aki egyik kapcsolatból ugrik a másokba, vagy aki bárkivel összeáll, csak ne legyen egyedül.

Meg kell nézni, hogy ki mondja. Általában olyanok, akikre egy kicsit se érdemes odafigyelni.

2022. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#5 Ne égesd magad ilyen hozzászólásokkal! Oké hogy névtelenül írsz, de ez még így is gáz. Ha valami nyomaszt, menj azt old meg, ne itt vezesd le a frusztrációdat trollkodással!


Tudom hogy a trollkodás legalább olyan megnyugvást ad, mintha megoldódott volna a probléma, amitől szenvedsz, még az is igaz, hogy kényelmesebb is mint megoldani, de a probléma attól még vissza fog térni, azt hiába nyugodtál meg, újra frusztrálni fog. ;)


Ne légy primitív! :D

2022. febr. 8. 10:35
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
7 attól h kipróbáltad, még nem voltál vagy vagy leszbikus, a nőkben él leszbi hajlam, de ettől még heteroszexuálisak.
2022. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
9. nem próbáltam ki :D Csak azt mondták rám, mert nem volt barátom.
2022. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!