Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öreglegények most is sokan...

Öreglegények most is sokan vannak?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy nem értitek, miért van egyedül? Vagy éppen mik azok a tulajdonságok, életstílusok, amiért egyedül marad valaki idős korára?

#magány #szingli #öreglegény
2022. jan. 21. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet ismerek, neki csak szép nő jönne be, de ő nagyon csúnya, ezért szűz maradt, mert nem alkuszik. 60 körüli férfi.
2022. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek, többet is. Több oka van ennek:

-Független akar lenni, szabadon járni-kelni, nem akar "koloncnak" társat.

-Nem találja meg az igazit,a hozzá való partnert.

-Impotens.

-Aszexuális.

De ugyanez érvényes a vénlányokra is, impotenciát kihúzva.

2022. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Én ronda vagyok, nagyjából ennyi a történet.


Nincs sok pénzem, lakásom is csak egy panel, igaz felújított, munkám is van relatív jól keresek, kocsim is van, tömeg autó, de soha nem fogok meggazdagodni, nincs semmi kiemelkedő belső tulajdonságom sem.


Tulajdonképpen nincs ami kompenzálja a rondaságomat.


Miközben az összes ismerősömnek párja, felesége, családja van, pedig alapvetően ők sem gazdagabbak, szórakoztatóbbak mint én. Csak hát jól néznek ki.


Pedig vannak céljaim, barátaim, társasági életem, hobbijaim. Az elmúlt években sok embertől hallottam, hogy irigyli az életfelfogásom és ahogy élek. Pedig nem csinálok semmi kiemelkedőt.

2022. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok kommunikálni.
2022. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mitől esik amúgy valaki ebbe a aktegóriába, én csak 29 leszek egy hónapon belül, de igazából beleillek a keretbe.
2022. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Én próbálkoztam régebben társkeresőkkel. De ilyen Tinder és társain konkrétan 3 havonta 1 Match volt az is véletlenül nyomott rá.


Badoo és hasonlókon meg szintén 2-3 hetente 1-2 Match. Azok is olyan csúnya, defektes, minden szempontból taszító lányoktól, hogy inkább maradok egyedül egész életemben.


Nagyjából képzeljetek el olyanokat mint Molnár Krisztián részegen, csak nőben.

https://www.youtube.com/watch?v=s3zKp2Bp6gU


És ezt nem sertésből, akarom mondani sértésből írom, de tényleg olyanok voltak, akiken látszott, hogy a kutyának sem kellenek. Igénytelen, irgalmatlanul elhízott, dohányos, céltalanok. És a többségükről ránézésre lejött, hogy nem IQ harcosok.


És nem csak a csúnyaságról vagy túlsúlyról van szó. Mert ismerek túlsúlyos lányt, aki mellette intelligens, céltudatos, igényes és vonzó. Csak hát nyilván jóképű barátja van.


Vagy ismerek olyat aki arcra majdhogynem ijesztő. De mégis sportos, jó teste van, okosnak nem mondanám, de van egy kisugárzása. Hát neki is jóképű barátja van.


Ráadásul ami a legrosszabb, hogy a nekem feldobott "ajánlatokon" azt látom, hogy mind olyanok akiknek semmi céljuk az életben. Látszik rajtuk, hogy nem boldogok, és minden megváltást a párkapcsolattól várnak. És tudom, hogy én ilyen "innentől együtt döglünk a TV előtt életünk végéig" emberekkel nem lennék boldog.


És csomó embernél pont ezt látom, nem arról van szó, hogy annyira szeretnék egymást, hanem egyikük sem akar egyedül lenni, félne a magánytól, társfüggőek.


Én meg egyedül sem vagyok magányos, és egyáltalán nem vágyom arra, hogy legyen valakim csak azért, hogy legyen valakim és ne legyek egyedül. Mert úgy érzem kerekebb életem van így, mint társas magányban.

2022. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is az vagyok (34F). Egy gyárban dolgozok, 2200 ember dolgozik ott, nagy részét ismerem. Legalább 100 öreglegény van ott. A 2000 fős falumban mindenkit ismerek, ott van kb. 40 öreglegény, 35-től 75 éves korig.

A környező falvakban, városokban, rokoni körben ismerek még 10-20 ilyent szintén 35-75 éves kor között.

Közöttük nincs kifejezetten lúzer, ronda ember. Legtöbbjük igényes, van egzisztenciája.

Csak valamiért nem jött össze. Túl nagy elvárásai voltak, félt a jövőtől, az anyja mellett jobb volt neki, ilyenek.

2022. jún. 4. 21:33
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es vagyok. nekem van lakásom, autóm, nyaralónk szüleimmel, mellette örökségek várnak majd egyszer. Kifejezetten jóképűnek tartanak. És sosem volt senkim. Ma motoros találkozó van, és otthon ülök, senki sem jön velem. Barátok már eltűntek, mint az lenni szokott 30 fölött. Mindenki családos, elköltözött. Folyamatosan belebotlok elvált, gyerekes anyukákba, akik hajlanának mindenre, de nem ez kell. Normális lány az ritka manapság.
2022. jún. 4. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!