Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért tud csak...

Sok ember miért tud csak végletekben gondolkozni?

Figyelt kérdés

Tehát pl. egy nő vagy csak párkapcsolatban szexel, ami élete során max 2 lehet, vagy egy olcsó k.va, aki minden héten mással van. A kettő között nincs.


Vagy ha itt feltesz valaki egy kérdést, hogy zavarja, hogy a párjával keveset beszélnek napközben, akkor letámadják, hogy mit gondol, a párja nem dolgozik és ráér egész nap chatelni? Mert ugye vagy egész nap írsz, vagy egy szót se.


Egyszer mondtam valakinek, hogy én tervező típus vagyok, megkérdezte, hogy ezt hogy kell elképzelni, mondtam, hogy szeretem tudni előre a programjaimat. Mondta, hogy ja, azt hittem minden napod minden percét előre megtervezed.


Szóval ilyenekre gondolok, de bármilyen témában előfordul az ilyen. Egyesek szerint nincs arany középút.


2022. febr. 9. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Középút és a magabiztos viselkedés foglalkoztat téged most jelenleg, erről szeretnél beszélni?
2022. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy max 2 lehet??
2022. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!