Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznek az olyan felnőtt...

Mit éreznek az olyan felnőtt emberek, akik neki állnak vitatkozni, veszekedni egy sokkal fiatalabb illetővel?

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyen egyéneknek van valami gond a fejükben. Ugyanis egy értelmes, felnőtt ember nem csinál ilyet. Teszem azt egy húsz évvel fiatalabb fiatalabb sráccal vagy lánnyal állnak le veszekedni.

2022. febr. 7. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Visszamaradott.
Gyerekes.
Egészséges felnőtt ember.
Normális.
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez így elég hiányos kérdés, mert kimaradt a szituáció, ezért válaszolni se tudok.
2022. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez mi ez a kérdés???

Néztél már politikai műsort? Ott eléggé vitáznak az emberek. Emberi jellemhez hozzátartózik a vitatkozás. Ez a kérdés is azért született meg benned, mert vitatkozni akarod látni az embereket.

2022. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán értem miért ne lehetne egy fiatalabb embert partnerként kezelni, márha nem egy 25 éves és egy 5 éves gyerek a páros, hanem mondjuk egy 45 éves ember ne vitázzon egy 25-el? Szigetelődjenek el a korosztályok egymástól és ne ütköztessék a nézeteiket? Az a normális ha emberszámba veszed a fiatalabbat, mert vlaamennyire mindünk élete és érdeke összefonódik, ha a negyvenes ötvenes korosztály tesz arra mi zavarja a huszonéveseket, akkor nem lesz nyugdíjas korára orvosa és ügyintézője, mert a fiatalabb meg elhúz. Fontos hogy egymásnak is próbáljunk élhető teret teremteni, és a fiatalok segítenek megérteni a jelen kor igényeit.
2022. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, mert a vita és a veszekedés két különböző dolog.

Én tényleg soha nem veszekszem, de vitatkozni szoktam.

Nem a kor szabja meg, hogy kinek van igaza, hanem az érvek és a szellemi szint.

Én egy 50-60 évessel (én is annyi vagyok) sem állok le vitázni, ha tudom, hogy nem vitapartner, mert sötét mint a föld, hanem ráhagyom, attól én még nem leszek kevesebb.

Fiatallal is szívesen ütköztetek érveket, ha vannak érvei és ettől sem leszek kevesebb.

De mondjuk én szeretem is a fiatalokat.

2022. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdés és a szavazás nem passzol!


A "Mit érez"-hez hol válasz a felsorolás?

Talán az kérdezed, hogy

"Mit gondolsz az olyan felnőtt emberről, aki nekiáll vitatkozni, veszekedni egy sokkal fiatalabb illetővel?"?


Vagy nem tudom,... ezt is csak tippelem.

Esküszöm, minket második általánosban megbuktattak volna ilyen katyvasszal.

2022. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Sajnálom, hogy nem tudod értelmezni, se semmi probléma, lépj tovább, köszönöm.

2022. febr. 7. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!