Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megsértődnétek, vagy megsértőd...

Megsértődnétek, vagy megsértődtetek volna ha a tanár kiküld ha nagyon folyik az orrtok vagy köhögtök?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha arra hivatkozik, hogy orvoshoz indulj és aggódik, hogy fertőzök- nem.

Ha, mint a volt tanárom, kiküldött, hogy zavarom az órát, elkéretőztem akkor már orvoshoz, nem engedett, de menjek ki, köhögjek a folyósón, mert zavarja- akkor igen. :D

2022. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy nem mész orvoshoz, csak a folyosón tüsszögj, mert hangos vagy.
2022. febr. 9. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos járványhelyzet van, így nem sértődnék meg azon, hogy tisztelettudóan kiküld, mert köhögök, és elküld az iskolaorvoshoz, vagy hazaküld a betegség miatt.

De ha mondjuk azt mondaná, hogy "Takarodj ki, mert hangos vagy, meg ilyenek", akkor az rosszul esne.

2022. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Velem még járványhelyet előtt volt, és persze ne haza meg orvoshoz menj, hanem azért légy suliba, de valahogy próbáld ne fújni az orrod.
2022. febr. 9. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én megsértődnék
2022. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben igen, megsértődnék.
2022. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazabol ha nem iskola, hanem olyan hely lenne, ahol szabadon mozoghatsz, adna magat, hogy te menj ki magadtol.
2022. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Régen azt mondtam volna, hogy megsértődnék, de amióta tudom, hogy pl. a külföldiek kifejezetten ledöbbennek, hogy mi magyarok társaságban prüsszögünk és nyáladzunk, azóta egyetértek vele. Illik ilyenkor elvonulni, pláne vírusos időkben.
2022. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg, mert még tart a vírushelyzet, és ilyen állapotban veszélyes mások közelében lenni.
2022. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig az aktuális parancsnak cselekednek
2022. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!