Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz egy olyan emberrő...

Mit gondolsz egy olyan emberről akit egyáltalán nem érdekel mi folyik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ez az ember én lennék. Világéletemben olyan voltam akit nagyon hidegen hagynak olyan dolgok amik nem érdekelnek. Gondolok itt olyasmire, mint politika, vagy új magyar filmek stb. Pl néhány hete jelent meg ugye 'A viszkis' című film és eddig halvány lila gőzöm se volt ki az az Ambrus Attila. Most se nagyon érdekel de valamennyire ilyenkor utánanézek. Viszont ez van mindenben. Tv-t se nézek évek óta és az is most tűnt fel egy ismerősömnél ahol épp ment a TV,hogy Marsi Anikó újra képernyőn van. Erre közölte velem, hogy hol éltem eddig, már kb 1 éve ő vezeti a tények hírműsort. Na meg mikor tavaly előtt kijutott a fociválogatott az EB-re aztán akkor tudtam meg mikor az emberek vonultak át a városon az egyik győzelmi meccs után. Ott kérdeztem meg mit ünnepelnek.

Vannak még olyan emberek rajtam kívűl akiket ennyire nem érdekel mi folyik körülöttük? Persze vannak dolgok amik érdekelnek és azokban napi szinten informálom magam de azért ez lekorlátozódik az érdeklődési körömre aztán csókolom.


25/f


2018. febr. 12. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolom, hogy normális vagy. Engem sem érdekel, ami nem érdekel (direkt írtam így.) Egyáltalán nem nézek tévét, nem érdekelnek sem a celebek, sem Orbán, sem a választások, sem a sorosozás, a magyar foci meg pláne nem. Továbbá az sem, hogy ki kivel szakított, vagy jött össze, sem az aktuális divat, sem a teszkó akciók. Persze sok minden érdekel, amik számomra fontosak, és értékkel bírnak. (Nem magyar) filmek, (nem magyar) zenék, (nem magyar) előadók, (nem magyar) politika, stb. Ettől még 100%-ban magyarnak vallom magamat.
2018. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


De én még nálad is jobban lekorlátozom a dolgokat. Addig nem is tudtam,hogy Soros a legújabb (fő)ellenség míg tele nem plakátolták vele az összes metróaluljárót.

Én leragadtam brüsszelezésnél ami 4-5 éve volt... :D így remélem jobban érthető mennyire kizárok magam körül mindent ami nem izgatja a fantáziám.

2018. febr. 12. 00:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is teljesen ilyen vagyok. Csomó mindenkiről azt sem tudom kicsoda, se hírességeket nem ismerek nagyon se politikusokat. Nem tudom mik az új műsorok, zenék, kivéve ha mondjuk egy általam sokat hallgatott banda zenéi.

Nekem is van egy két dolog ami érdekel de nem minden.

19/L

2018. febr. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki a tököm az a Marsi Anikó?
2018. febr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még ez is jobb mint a sok hülye aki úgy okoskodik hogy utána se néz a dolgoknak.
2018. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én sem vagyok képben..viszont más területeken ami érdekel sokkal tájékozottabb vagyok az átlagnál
2018. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mansour ***** válasza:
100%
Semmi gond, így sokkal nyugodtabb életed lesz.
2018. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelnek ezek a dolgok és néha néznek is nagyot a suliban, amiért nem hallottam róla. Mondjuk nekem nincs különösebb érdeklődési köröm sem, de tökmindegy ki mit gondol rólam.
2018. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Marsi Anikót én se tudtam, nem nézek tvt 😀 Film ha érdekel az csak azért van mert érdekes a tartalma, és jó a pontozása, nem pedig azért mert magyar. Politikával monjuk nagyjából képben vagyok, de csak mert a csapból is az folyik, amúgy utálom. Celebek, sorozatok, se magyarok, se külföldiek nem érdekelnek. Ha nagyon unatkozok a munkahelyemen van hogy rákattintok ilyen oldalakra, de ennyi.


Nem vagy gáz, viszont így gondolom sokkal nyugodtabb vagy, ami meg csak jó :)

2018. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Csak a tanulás, a jövőm, a hobbim, a családom és a párom foglalkoztat. Még filmeket sem nézek, nemhogy híreket. Néha fél füllel hallom a híradót, de inkább folytatom a tanulást, vagy azt, ami érdekel. Csak néha-néha gyűjtöm az infókat erről-arról, de nem igazán vagyok informált a napi dolgokban. Arról meg végképp nem tudok semmit, hogy a világon mi zajlik.


L/19

2018. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!