Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a franc folyik itt?!

Mi a franc folyik itt?!

Figyelt kérdés

16 éves srácként próbálok rájönni, hogy hiva tűnt a mai velem egy korosztályba tarzozó fiatalemberekkel.

Régen minden fiú derék legény volt, udvarias, tisztelettudó. Ma? TERMÉSZETESEN MOST IS KIEMELEM, VANNAK KIVÉTELEK. A srácok megakarnak fektetni egy csajt, hogy azzal büszkélkedhessenek. Fatokméret versenyt tartanak. Borotválják magukat MINDENGOL. Cigiznek, drogoznak, nőznek, megaláznak máaokat, hogy nőjön az önbecsülésük és, hogy magukat alfahímnek állítsák be a többi előtt.

Mi történik a mai vilagban? Miért kezd ennyire megváltozni? Még lehet olyan, amilyen régebben volt?



2018. júl. 18. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem sokkal vagyok idősebb nálad, de örülök, hogy nem most vagyok középiskolás. Pont emiatt amit leírtál.

Szerintem nem lesz már olyan semmi mint régebben volt. Szerintük az a menő amit csinálnak... Miattuk már szórakozni sem járunk elég régóta sajnos.

23N

2018. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen! Nem lehet jólérezni magunkat, mert mindenhol megtalálható ez a már lassan külön fajnak tekinthető valami.
2018. júl. 18. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

"Régen minden fiú derék legény volt, udvarias, tisztelettudó. "

Igen nagy tévedésben vagy.

2018. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem a közelmúltra gondolok.
2018. júl. 18. 23:17
 5/13 anonim válasza:
81%
15 éves fiú vagyok, és ugyanazt látom magam körül mint te. (+Az még undorító, hogy mennyi fiatal meleg gyerek van. Szinte divat homárnak lenni!) Mit szóltak volna ezekhez nagyapáink a múlt században?! Asszem ők szégyellték volna magukat mikor meglátták volna a mai tizenéveseket!
2018. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen botrányos miket művelnek...
2018. júl. 18. 23:28
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Butuska vagy, az a baj. Túl sok mesét olvastak neked.


Mindig is voltak olyan emberek, akikről te beszélsz. Régen mérföldekkel rosszabb volt, megsúgom.

2018. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Engem húsz évvel ezelőtt bántottak folyamatosan a gimiben a srácok...bunkók mindig is voltak. Csürhe-tudat.
2018. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jól érzed,manapság egyre szélsőségesebb lesz a tinédzser/kamasz korosztály.

Vannak nagyon komolyak,intelligensek akiken elámulok és örülök nekik és van jó pár aki agresszív, de ok nélkül és semmibe nézik vagy kinevetik az idősebb korosztálybelieket is, mert semmi empátia nem szorult beléjük.

Meg ott vannak az álmodozók akik már 10 évesen arról ábrándoznak hogy majd hozzámennek egy gazdag vagy befolyásos emberhez és aranyéletük lesz.Könnyen befolyásokhatóak és hiszékenyek.


Persze ennek a rossz közoktatáshoz és a szülői mintákhoz is van némi közük, megjegyezném.Hatalmas nyomás van rajtuk,a média még rátesz egy lapáttal,ők meg mint a kuktafedő, egyszer csak ellszállnak, felrobbannak.Jó tudom, van olyan tizenéves aki eleve fogékony minden baromságra aztán ha ösdzezavarodik,kiborul a bili és mkndenkiben ellenséget látnak.

2018. júl. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Régen minden fiú derék legény volt, udvarias, tisztelettudó."


Ez egész egyszerűen nem igaz! Nézz meg néhány régi filmet, amiben fiatalok is vannak, meglátod, hogy akkor is bőven voltak olyanok, mint akikről írsz.

Lehet, hogy manapság többen vannak, de vannak még normálisok is. Én két, egymástól 120km-re lévő középiskolába jártam, és az egyik iskolában megdöbbentően más volt a gyerekek értékrendje, mint a másikban.

2018. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!