Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozol együtt olyan...

Hogyan dolgozol együtt olyan emberrel, aki nem kedvel?

Figyelt kérdés

Minden olyan erőltetett és felszínes, én ilyen helyzetben passzív/visszahúzódó maradok.


Tegyük hozzá, hogy kiszolgáltatott helyzetben vagy és ő a domináns. Nem agresszív veled, csak a testbeszéde jelzi, hogy butának néz.


2022. febr. 12. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy ideig bírom, aztán beolvasok neki, ha feltűnően fejezi ki a nem tetszését.
2022. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon egyszerűen: sehogy.
2022. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez attól függ, mennyit fizetnek érte. Van az a pénz, amiért sokáig el tudom viselni az ilyen helyzetet.
2022. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Velem volt ilyen, azóta kivívtam a tiszteletét és már kedvel is. Tegyük hozzá, hogy ő nagyon igyekezett kedvelni engem, csak sokáig nem ment neki. Legalábbis én így érzékeltem.
2022. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Pénztől függ
2022. febr. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Pont így vagyok a főnökkel.Céges bulin próbál jópofizni,aztán 5 perc múlva meg verbálisan megaláz a többiek előtt.Azóta kihagyom az ilyen alkalmakat,ennyit tudok tenni.
2022. febr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezért kell vállalkozni.Nem csicskáznék senkinek...
2022. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!