Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tilt le valaki egy...

Miért tilt le valaki egy ismeretlen személyt, ha az csak pozitív dolgokat ír neki?

Figyelt kérdés

Sok sztárt, ismert, kevésbé ismert személyt és ismerőst követek az Instagramon is. Tavaly volt egy fiú akit már huzamosabb ideje követtem az Instagramon.Annyit kell tudni róla, hogy sok mindenben sikeres, sok követője van kb. 6 ezer.Szép barátnője stb. Én csak egy követő voltam a sok közül. Ameddig követni tudtam elég sokszor regáltam a story-jaira. Soha nem írtam neki spontán, csak akkor üzentem neki ha kitett egy újabb történetet. Azzal kapcsolatban írtam neki,mint sok másnak is szoktam. Eddig ebből még nem lett semmi probléma. Viszont ez a fiú egy pár hónap múlva letiltott, pedig semmi rosszat nem írtam neki akkor sem, nem zaklattam.Meg ilyenek. Próbáltam vicces lenni vele is, ami a szívemen volt az a számon...Nem értem... Nekem ha írnak max nem veszem figyelembe, de nem tiltom le a másikat, úgy vagyok vele,hogy úgy is megunja,vagy ha őt ezt boldogabbá teszi hagy irogasson, kommentelgessen, ha az üzenetei senkinek nem ártanak. Egy 20-on éves fiúról van szó ráadásul, nem is tiniről.

Szerintetek ha csak bókolnak, kedveskednek,vagy viccelnek valakivel az online térben, akkor miért kell letiltani? Sok voltam neki? Ilyen alacsony a tűrőképessége hogy lehet valakinek. Vagy ennyire bunkó lehet, h nem érdekli egy ember érzése stb. Valljuk be aki ilyet csinál az kiállítja a szegénységi bizonyítványt. Most már belátom egoista is volt egy kicsit.Amolyan nagymenő srác féle. Ti is találkoztatok már ilyennel?



2022. febr. 13. 18:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Ki tudja... Lehet a barátnője volt :D
2022. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A rendszeres pozitív bók is lehet egy idő után fárasztó, aztán meg idegesítő, lehet túllépted nála azt a bizonyos határvonalat. De ez a vonal minden "hírességnél" más helyen van meghúzva, nem lehet előre tudni. Én pont ezért nem szoktam ennyire követni ilyen sztárocskákat.
2022. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Rohadt fárasztó ha idegen emberek minden kitett storymra reagálnak, ráadásul amikor te próbálsz vicces lenni, az lehet a másik oldalon nem olyna vicces, hanem ilyen zaklatásos vibeot ad
2022. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is inkább idegesítetted,túl sok voltál...főleg, ha a legtöbb sztorija után "odafröcsögtél" neki valami pozitív lelkidumát, szerintem ez nagyon bosszantó tud lenni, mondjuk, aki gyűjti a követőket meg ez az élete, annak ilyen alapon ezeket el kellene, hogy viselje...
2022. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Lehet beparált hogy valami flepnis mániákus rajongó vagy.
2022. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen. Lehet hogy megijedt. Azt gondolhatta, hogy egy félőrült vagyok, aki legközelebb megtámadja az utcán, meg ajándékokat küld neki, fotókat stb. Hú, de nem látunk bele a másik fejébe, de valószínű hogy ezt gondolhatta. Ezt már nem tudom meg.

És az is igaz,hogy ami nekem kis semmiségnek tűnt, az neki lehet egészen máshogy ment át. Mindenesetre furcsa ez a reakció. Megmondhatta volna, hogy vegyek vissza mert ez kicsit sok,vagy némított volna nem? Én legalábbis ezt tettem volna, csak azután tiltok, kb. a 3. figyelmeztetés után. Nem szó nélkül. Szerintem ez mutatja azt, hogy lenézi az embereket, aki egy kicsit is másabb attól így szabadul meg. Nála ez egyfajta megoldás. Szóval furcsa hogy így reagált,na dehát nem vagyunk egyformák.

Csak azt nem értem a többi követője is irogat neki a fényképei alatt is, azok nem zavarják?(azok között nincs egyetlenegy félnótás se, akkor nem mondom jó munkát végez).Lehet a stílusommal csak én húztam ki nála a gyufát.:D Most már nem zavar, de akkor megmondom őszintén kissé rosszul esett.

2022. febr. 13. 19:24
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Lépj túl rajta.


Te csak egy név voltál neki a többi követője között. Nem sokat számít neki.

2022. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Már ne is haragudj, de ezek alapján én is letiltottalak volna. Marha idegesítő lenne, ha mindenre valami szöveggel reagálnál, amit senki nem kért, és azt látnám, hogy folyamatosan üzeneteket írogatsz. Én zavarónak és idegesítőnek tartanám.
2022. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Vagy idegesítette a sok nyomulás, vagy a barátnője riválist látott benned.
2022. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok a hiba bennem (is) van/volt. Lassan azt írja mindenki, hogy jól tette, hogy letiltott. Nem bánom, jó volt egynek, legalább tanultam a történetből. Visszább veszem magam. Gyakran ezek szerint másoknak sok vagyok. De még mindig úgy vélem, h nem a legmegfelelőbb módszer a blokkolás. De lehet ezt csak én gondolom így. Így van,nincs értelme ezen filózni, mert a nevemre sem emlékszik már. Csak kíváncsi voltam más hogyan vélekedik erről.
2022. febr. 13. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!