Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb sértés,...

Mi volt a legnagyobb sértés, amit valaha mondtak neked életedben?

Figyelt kérdés
Ami a ledurvább volt és a legrosszabbul esett.

2022. febr. 14. 05:00
1 2
 1/14 Humor Herold ***** válasza:
87%
Hogy nem vagyok humoros :)
2022. febr. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akit a világon a legjobban szerettem csak kritizálni tudott, az nem számított mennyi mindent tettem le érte az asztalra. Közölte, hogy visszamenne az időben, és nem szúrná el az akkori barátnőjével.
2022. febr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mozgássérült vagyok, kissé látszódik a mozgásomon. Egyszer fáradt voltam, suli után mentem korrepre, elmentem 2 nő mellett, majd nemsokára befordultam egy kisutcába. Az idősebbik utánam kiáltott, hogy "Az ilyennek tolókocsi kéne!".

Mégha igaza is volt/lehetett, akkor is nomálisan is közölhette volna az észrevételét.

2022. febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 10 deka farhát ***** válasza:
100%
"Néha azt gondolom, inkább járnál kocsmába, mint a többi rendes ember" - vasútmodellezem, költséges hobbi :)
2022. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Autista vagyok. Egyszer megkaptam, hogy én nem lehetek az, mert tudok írni-olvasni és van eszem jól elvégezni a munkámat. Azt sem tudja mi az hogy autista, de meg meri kérdőjelezni, hogy az vagyok-e, ráadásul milyen hülye indokokkal. Rendkívül sértő az ilyesmi. Azóta nem beszélek vele, otthagyom a francba.
2022. febr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Többször, többiektől megkaptam, hogy 'fura' vagyok, de amikor kértem, hogy hozzanak fel konkrét példát, definiálják a szó értelmezését saját olvasatban, mind csak a vállukat vonogatták. Rohadtul fájt, főleg ha randipartner mondta, volt, akit szó nélkül otthagytam (ő járt jobban). Akkor még nem tudtam, hogy autista vagyok, minden vágyam csak az volt, hogy olyan legyek, mint mások, a többi ék (de nem lehet).
2022. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre nehéz válaszoln, mert gyerek, fiatalabb koromban rengeteget csúfoltak, bántottak. Gyenge, elhízott, muja gyerek voltam, ráadásul fura fejem van, akit a vagányabb, erősebb fiúk rendszeresen betaláltak, megvertek, megaláztak. Plusz még amit otthon kaptam.

Aztán megerősödtem, utána már nem piszkáltak.

Nem is tudnék kiemelni sértést, annyi mindent mondtak rám.

2022. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Hogy apád vert volna a padlóra inkább,most több levegőm volna mert nem lennél itt.

Egy magyar tipikus kihasználós kisvállalkozó mondta,mikor befejezte a mondatot a lapátot meghajlítottam a fején.

2022. febr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Apám szidalmazása. Hülye vagyok, qva vagyok, stb. :(
2022. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy fukar disznó vagyok - mondta nekem az ex (nem véletlenül ex..) csajom, miután egy éven keresztül tartottam el + vittem nyaralni...


Nem a lelkemet bántotta meg, egész egyszerűen méltatlan és felháborító volt ez a lekezelő duma mindezek után

2022. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!