Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legcikibb,...

Mi volt az eddigi legcikibb, legkínosabb dolog, ami veled történt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Dolgozat közben hatalmasat és egyben büdöset fingottam.
2022. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem állt fel mikor kellett volna.
2022. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor az OBI-ban a pénztáros srácot nőnek néztem, és úgy köszöntem neki, hogy csókolom (göndör hajú, szemüveges, kövér arcú volt, idősebb nőnek néztem emiatt).
2022. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
A pasim és az egyik nénikéje jelenlétében egyszer csak váratlanul elfingottam magam, majd rá pár percre mordult egyet a hasam és befostam. Akkor még nem tudtam, hogy laktóz intoleráns vagyok. Szerencsére több mint 10 éve történt. Mostmár én is csak nevetek rajta.
2022. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

1. Részegen mentem haza, nem volt busz, majd elestem az egyik bolt előtt, majd jajjgatni kezdtem meg hülyeségeket beszélni részegségemben, és sajna nem vettem észre hogy kb egy 10 fős társaság van tőlem max 5 méterre, szét röhögték a fejüket

2. Hétvége, álló farokkal mentem ki WC-re kelés után, ajtómmal szemben van a konyha, ott ültek, anyám, meg 2 barátnője szeme láttára.

2022. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Általános iskolában a lányokkal fogócskáztunk mi fiúk. Ha elkaptak minket, akkor csiklandozni kezdtek. Egyszer sikerül engem elkapni, és ahogy csiklandoztak elfingottam magam jó hangosan. 2.osztályos voltam. Iszonyatosan kellemetlen volt, és a lányok ezzel szekáltak, és mindennap elmondták, ha nem engedem, hogy elkapjanak, akkor szólnak az osztályfőnöknek, hogy fingottam. Engedtem, hogy elkapjanak.


Azért felnőtt fejjel visszagondolva elég gonoszak voltak akkor.

2022. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Munkából hazafelé jövet iszonyatosan fel voltam puffadva. Ahogy beléptem a bejárati ajtón, már robbant is. Az ajtótól a lakás másik végéig fingva mentem el. Egybefüggő, baromi hangos volt. Azt hittem egyedül vagyok. Tévedtem. A szüleim és 2 vendég ledöbbentem ült az asztalnál
2022. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik reggel úgy ébredtem fel, hogy valami miatt nem volt túl jó a közérzetem, viszont előzőleg már hetekkel korábban meg volt beszélve nagy szervezkedés és egyeztetések árán, hogy unokatesómékhoz megyek. 100 km, távolsági busszal. Az út felénél jártunk, amikor nagyon erős gyomorrontás szerű érzés fogott el. Valami vírusos cucc volt. És hát ott a buszon rám jött a szapora... De annyi időm sem volt, hogy előremenjek a sofőrhöz és megkérjem, hogy most azonnal álljon meg és tegyen ki a puszta közepén. Így érkeztem meg unokatesómékhoz, a rég nem látott rokonokhoz. Egy tenyérnyi méretű nedves barna folttal a nadrágomon. Amíg élek, nem felejtem el azt a szégyent.
2022. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
7-es ne haragudj de ezen nagyon nevetek! 😂😂
2022. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Még àltalános suliban zongoraverseny volt, és a nagy teremben ültünk. Én hintáztam a székkel, és egyszer csak irtózatos csörömpöléssel hanyatt estem, még az aktuálisan zongoràzó diák is abbahagyta a zenét, és tényleg mindenki rajtam röhögött. 😀
2022. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!