Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legcikibb,...

Mi volt az eddigi legcikibb, legkínosabb dolog, ami veled történt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

A 7-esen és a 10-esen én is hatalmasat nevettem :D :D :D :D

Sok ciki pillanat volt már az életemben, talán a legrosszabb az volt, mikor még új voltam a mostani mhelyemen, egy nagy Transitot kellett leparkolnom és sikerült egy lámpaoszlopra tolatni :) Piszkosul le lettem cseszve, pedig akkor vezettem ilyet talán másodjára. Égtem mint a rongy. Azóta nem volt ilyenre precedens, de mindig nagyon odafigyelek ha autóval vagyok.

2022. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
98%
7.es lehettem, tél volt, november fele. 8 órám volt aznap, és hát a 7. óra közepén elkezdtem puffadozni, görcsölt a hasam, meg minden. Az óra végéig kihúztam. Mostmár nagyon bánom, hogy nem mentem el akkor szarni egyet, csakhát általánosba nagywczni nálunk amolyan "tiltott szabály" volt, és ha kiderült, mindenki csesztetett. Na hát, eljött a 8. óra. Az óra elején megpróbáltam hazakéredzkedni, azzal az indokkal, hogy rosszul vagyok. Azt mondta a tanár, maradjak egy kicsit, hátha jobban leszek. Közben végig full kuss volt, tisztára csak azt lehetett hallani, hogy össze-vissza korog a gyomrom. nagyon gáz volt. Szóltam a tanárnak, hogy nem bírom, elindulok haza. El is indultam, a sulikapu elött jártam. Éreztem, hogy kicsit megindult, sikerült visszatartanom, de lecsíptem egy kis darabot. Végre ott voltam az utcánban, 10-13 ház választott el az otthontól. Nem bírtam tovább, és sikerült összefosnom magam. Megláttam a nagyanyám, amint egy pasassal beszélget éppen. Nos, bem akartam így mutatkozni elöttük, így elbújtam egy nagy, bokros helyen. Mivel hideg, fagyos hó volt odakint, ez idő alatt ráfagyott a folyékony szar a gatyámra.
2022. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: Folyékony szar 😂😂😆
2022. febr. 15. 21:15
 14/16 anonim válasza:
77%
XD
2022. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy spanyol könyvtárban történt Magyarországon, még egyetemista koromban. Annyit jártam oda, hogy már jól ismertem a könyvtárost. Jött a nyáriszünet, aztán ősszel nem mentem vissza rögtön, csak novemberben. Láttam, hogy nyár eleje óta a hasa kigömbölyödött, úgy 7 hónapos terhes lehetett. Vittem neki csokit és gratuláltam a babához. Teljesen elképedt én meg hirtelen kellemetlenül éreztem magam, mert rájöttem hogy hiába ismerem, nem a haverja vagyok, hanem könyvtáros-diák kapcsolat van köztünk. De nem arról volt szó. Mondta, hogy nem terhes, de ideje diétáznia, mert már mások is gratuláltak neki. Nagyon ciki volt, mert mivel arra számítottam, hogy megköszönni a gratulációt és erre voltam rákészülve, váratlanul ért a reakciója és amellett, hogy kellemetlenül éreztem magam, még azt sem tudtam mit mondjak. :D
2022. ápr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
( Ja és végül annyit bírtam kinyögni, hogy nem baj, akkor is tegye el a csokit. :D )
2022. ápr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!