Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok kinek milyen olyan...

Lányok kinek milyen olyan külső tulajdonsága, adottsága van, ami zavarja, gátolja abban hogy ismerkedjen?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ami zavar magamon de soha nem gátolt semmi az ismerkedésben
2022. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Két lezajlott gerincferdülésem van, valamint egy csomó izomom meg van rövidülve, mindezek ezért, mert van 7 miliméter eltérés a két lábam hossza között. Ezek zavarnak eléggé, de nem gátolnak abban, hogy úgy éljem az életem, ahogyan én szeretném. (Csak hát pár óra ülés után baromira fáj a hátam, pedig gerinclabdát használok, és járok manuálterápiára.)
2022. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Van, semmi önbizalmam gyerekkorom óta, sokat csúfoltak vele. Szerintem sose felejtem el.
2022. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
fogak. többféle fogpótlásom van már, illetve a testalkatomat nem szeretem.
2022. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban a fogaim. Ápolom őket, rendszeresen járok fogorvoshoz kontrollra és mindig megcsináltatom amit kell, viszont így is borzalmas állapotban vannak. Egy fogam hiányzik, ami egy szélesebb mosolynál vagy nevetés közben látszik is. Nagyon szégyellem és zavar, mert nem esztétikus és sokaknak gondolom egyből az jut róla eszébe, hogy ez mekkora igénytelenség. Holott én tényleg igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni, de sajnos ilyenek a fogaim (a családban mindenki ezzel küzd, pl. anyukámnak is műfogsort kellett csináltatnia már 30 éves korában). Sajnos nincsen pénzem fogpótlásra és nem tudom valaha lesz-e, így kénytelen vagyok ezzel együttélni.

A másik pedig a szőrtelenítés kérdése. Szőrös típus vagyok, ez is genetika (igen voltam orvosnál és nem, nincsen semmi bajom) és mindenem szőrös (tehát nem csak a hónaljam és lábam, hanem pl. a hasam is, a karjaim, az arcomon is erősebb szerintem). Mivel elég világos a bőröm és sötétbarna/fekete a szőröm, ezért elég feltűnő is, még a kisebb pihék is láthatóak. Ráadásul nagyon érzékeny is a bőröm, így a szőrtelenítést sem viseli jól és gyakran benő, begyullad, kipirosodik, kipattog a bőröm. Arról nem is beszélve, hogy a szőrtelenítés is mennyi pénzt és időt igényel, mert nekem ez így nem egy 2 perces "zuhanyban lehúzom a borotvával" történet.

Emellett rengeteget csúfoltak gyerekkoromban tulajdonképpen minden miatt (az arcom, a szám, az orrom, a testalkatom, a bőröm stb., tényleg minden miatt) és emiatt egyáltalán nem érzem magam komfortosan a saját testemben, erős önbizalomhiányom van. Viszont ettől függetlenül magam nem változtatnék máson az előbb említetteken kívül és, ha nem lennének ezek a feldolgozatlan sértések stb., akkor más nem zavarna magamon.

2022. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megereszkedett a bőröm olyan helyeken, ahol nagyon-nagyon zavar. Szóba jöhetne a műtét, de most nem tehetem meg, hogy hónapokra kiessek a munkából.
2022. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fogaim, pár hónapja végre rászántam magam és feltették a fogszabit, de most úgy érzem még rondább vagyok vele. Emiatt nem találkoztam rengeteg emberrel és nem ismerkedtem.
2022. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavar, hogy vékony vagyok, kicsit 53-55kg szeretnék. Olyan gyerek testem van szerintem. Illetve nem tetszik összefogott hajjal az arcom csak kiengedve. Rühellem ezeket a tulajdonságokat. Nagyon szégyellem, szóval nem látom magam szépnek egyáltalán, úgy érzem hátránnyal indulok a többi lányhoz képest.
2022. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A magasságom, (180 cm lány létemre) a fogaim, amiket akárhogy ápolok, nem igazán szépek. Az is zavar, hogy nagyon hamar nő a szőröm és eddig semmilyen módszer nem vált be, mindig nagyon hamar szúrós lesz pl a lábam és ez elég zavaró. Meg a pattanások, amik ellen szintén nem tudok tenni. Sajnos bütyköm is van, meg nagy a lábam. Szóval vannak gondok, nem is vagyok a fiúk kedvence. De ez van, nem szabadna, hogy minden a külsőségekről szóljon, nekem azért a belső értékek fontosabbak.
2022. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
a fülem, meg néha rossz a testtartásom, pl lejtőn úgy nézek ki mint terhes anyuka :D
2022. febr. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!