Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az, ami kizáró ok, fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami kizáró ok, fiúk?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mi az a tulajdonság, ami miatt biztosan nem jönnétek össze egy lánnyal?

2020. okt. 13. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem őszinte, vagy ha nem jóindulatú. Ezen kívül meg mindenkinek megvannak a hibái. Így, ha a lány elfogadja az enyéimet én is az övéit normál keretek között.
2020. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Kizáró ok:

Aki csak a pénzre hajt és valójában nem is érdeklem, illetve csavarog, bulizik és megbízhatatlan.

A külső pedig úgy is a szimpátián múlik.

2020. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Hazug, bunkó/flegma, ápolatlan, lusta, cigizik, alkoholista


Hirtelen csak ennyi jutott eszembe

2020. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Rosszindulatú, kétszínű, bosszúálló, gyilkos hajlamok, túlzott depresszió, illuminált állapotba jutás, ilyenek.

Kinézetileg a tetkó, piercing (jó, egy kicsi belefér).

A dohányzás nagy minusz, de nem kizáró

2020. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás, túlzott alkohol fogyasztás, meg úgy összben az önromboló magatartás. Ezek a kizáró okok, amik miatt élből elutasítok valakit. A többi "kizáró ok", meg nyilván felszínre kerül miután összejöttünk, ezek nyilván már "szakító okokká" válnak.
2020. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha ribizli, mert én nem tudnám elviselni azt, hogy másoknak is teszi magát. Alkohol szintén kizáró ok. Cigizés meg hát mondanám, hogy szokjon le. Őszinte legyen és szeressen, és ne azért legyen velem, mert nincs más, vagy nem akar megbántani.

Külsőre úgy kimondottan ami miatt nem lennék együtt valakivel nincs csak talán ha nagyon durván tetovált meg piercinges. Másik ami még minusz ha rövid a haja. Vállig érő haj az amitől nekem kezdődik, de ez egyéni igény.

2020. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!