Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ezen kiakad annak igaza...

Aki ezen kiakad annak igaza van vagy idegbeteg?

Figyelt kérdés
Ha valaki utcán, buszmegállóban odaáll hozzá közel és elkezdi bámulni
2022. febr. 17. 11:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
A kiakadás jogos, mert elég undorító dolog, de a verekedés és agresszió nem jogos. Ennyitől még senkinek se kéne dührohamot kapnia, aki képtelen emberi módon kezelni az indualatait és lerendezni ezt verbálisan az inkább ki se mozduljon otthonról.
2022. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Eleve már azért oldalba vágnám (jogos önvédelem, mert nem tudhatom, mit akar), amiért indokolatlanul túl közel áll hozzám, ha meg bámul, akkor pláne.
2022. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
12: Jujj de sok agresszív ember van itt. Ezt szeretem! 🤣😂😂😆
2022. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Én is futottam már bele olyan gyenge elméjű férfiba, aki ezt csinálta. Van egy felettesem, aki ha meglát, elkezd követni, próbál beszélni hozzám, de nem válaszolok, ezért csak jön meg áll mellettem, mint egy fsz. Nagyon irritáló, ha tehetném, simán betörném az orrát. Nem tudom, hogy mi ezzel a célja ezeknek a degenerált barmoknak, de megérdemlik, ha valaki elküldi őket a fenébe.
2022. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
14: Valószínűleg pszichopaták.így akarnak kontrollálni bizonyos embereket. Veszélyesek nagyon.
2022. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A fokozott szemkontaktus az emberi kommunikációban agresszióra vagy szexuális felhívásra utal...

a reakció logikus

2022. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, mert nem feltétlen van indoka a másiknak arra, hogy nézze a másikat, feltéve, ha nem fedélzeti problémás a személy.
2022. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is normális reakció lehet,ha képen verik.Erősen provokáló viselkedés.
2022. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
52%
Igaza van! Rettenetesen utálom, amikor valaki belép a terembe! Az emberek nem tudnak közlekedni! Szó szerint képtelenek a normális közlekedésre, mennek bámulják a telefonjukat, nulla felfogóképesség! A bicajosokat meg egyszer agyon fogom verni.
2022. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!