Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számodra a boldogság?

Mit jelent számodra a boldogság?

Figyelt kérdés
Neked mi okoz boldogságot a hétköznapi életben? Vagy akár csak apró örömöket. Hogy tudnád definiálni? Pillanatnyi érzés, vagy egy hosszantartó lelkiállapot?

2022. febr. 18. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Az edzés.



115 kg-os kokszbölény.

2022. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az életem okozza a boldogságot

kényelmesen élek, nem stresszelek semmin, ignorálom a sok hülyét (bár ismerősi körömben szerencsére kevés van, viszont itt sokba bele lehet futni)


régen depressziós voltam, nem tudtam semmit értékelni, azóta ez fordítva van

jó nekem az életem ahogy van, nem kell semmi több nekem az átlagos hétköznapoknál, hogy boldog legyek


más nyomora nem tesz boldoggá, viszont nem is nagyon érdekel, nem hagyom, hogy mások lehúzzanak, főleg olyan dolgokkal amiket könnyen megtudnak oldani, de futják a lyukas köröket

a hétköznapjaimban általában olyan emberekkel tartom a kapcsolatot akiknek szintén nyugisabb életük van, viszont ha problémájuk van meghallgatom, próbálok segíteni, de csak addig amíg nem érzem, hogy értelmetlen lenne

2022. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lenyeg az, hogy a boldogsag nem egy elerheto stabil allapot, egy hegycsucs, amire felertunk es ottmaradunk. Pillanatok, ujra es ujra visszatero jo erzes. A szerelmes ember felhok folott jarasatol eltekintve belefeledkezni egy tevekenysegbe, elgyonyorkodni.

Nekem mennyorszag elmeny a szankozas volt 6 km-es palyan haromszor le, szikrazo kek eggel. De napi szinten pl az 1000 darabos puzzle kirakasa kozben hallgatok valamit, kilatok a kertbe, felidezodnek erzesek es teljesen elvarazsolt vagyok. Vagy, felfele megyunk egy mezo mellett es a fenyek a kalaszokon ahogy vilagitanak, olyan masvilagi az egesz.

2022. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Én inkább pillanatnyi érzésre asszociálok, amikor a boldogságot meghallom. Esetenként persze tarthat tovább, de az én olvasatomban nem hosszabb ideig tartó lelkiállapotról lenne szó.

A hétköznapokban nekem pl. sikerélmények, pozitív emlékek előidézése, kedvenc ételek és zenék, kiadós séta a szeretteimmel egy kedvenc helyen, kitűzött célok teljesítése, állatok döncölése ad okot a boldogságra. Vagy épp egy nehezebb feladat sikeres teljesítése, vagy az elismerés.

2022. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!