Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha jönne az aranyhal, és...

Dagadozó Agy kérdése:

Ha jönne az aranyhal, és választhatnád, hogy lathatatlanná tudsz válni bármikor, vagy repülni lennél képes segédeszköz nélkül, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Miért döntenetek úgy ahogy? Melyiknek mi az előnye? Mire használnátok a választott képességet? Mire nem használnátok?

2022. febr. 18. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Repülést választanám
Lathatatlanná válás képességét
Egyiket sem
31 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Láthatatlanná válás. Kémkednék bizonyos emberek után, meg tudnék dolgokat, fontos információkat, akár magammal, vagy mással kapcsolatban.


Elmennék olyan helyekre, ahova csak így tudnék eljutni. Illetve vicces lenne ijesztgetni így azokat, akik ártottak nekem.


Jó nyugi, nem vagyok beteg pszichopata.. 😉😉😉

2022. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Na pl milyen helyekre?
2022. febr. 18. 09:47
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
2: Ahova egyébként nem tudnék eljutni. Utazgatni. Ilyenek... Megspórolnám a repülőjegyet. 🙂
2022. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen el tudnék menni moziba, színházba. Más kajáját megenném. 😂😂🤣
2022. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan a repülést választanám. Sokszor álmodok erről, hogy meg van ez a képességem.
2022. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezek jók. Főleg más kajáját megenni. 8D
2022. febr. 18. 09:51
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

megsütném az aranyhalat és citrommal elfogyasztanám

pedig nem szeretem a halat, de kivételt teszek vele :D

2022. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
4: nem zavarnád a moziban a mögötted ülőt. Nem baj, ha belóg a fejed, ha láthatatlan vagy. Másoknak is jót teszel így
2022. febr. 18. 09:53
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen repülni szeretnék.

Rengeteg olyan természeti és épített szépség van, ami fentről nézve lenne a legszebb. Néha nézegetek képes albumokban vagy az interneten is légifelvételeket folyókról, szigetekről, hegyekről, kastélyokról. Mennyivel több ilyet láthatnék, ha én is bármikor felrepülhetnék!

2022. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Láthatatlan lennék. Kirabolnék pár embert
2022. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!