Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felülélésen és has-présen...

Felülélésen és has-présen kívül milyen gyakorlattal lehet a hasizmokat erősíteni? Esetleg valami olcsóbb segédeszközt tudtok hozzá ajánlani, ami hatékony is?

Figyelt kérdés
50 ezer alatt.

2022. febr. 8. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Kismillió gyakorlat van hasra, keress youtube-bon has edzésre rá
2022. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Te az aranyeres troll vagy?

Amúgy ez a hasizom erősítés nagyon túl van gondolva. Látszik, hogy nincs semmilyen tudás mögöttetek. Ami igazán fontos, az a törzsizmok erősítése, amely során értelemszerűen az egyenes hasizom is edződni fog. Erre a legoptimálisabb és egyben legegyszerűbb gyakorlat a plank és annak variációi. Ha a profi élsportolóknak is jó, akkor neked is jó lesz.

Továbbá nem tudom, hogy mit akarsz 50 ezer forinttal. Ha nagyon kiegészítőt akarsz, akkor vegyél egy haskereket, amit 5-10 ezerből bőven megúszol. Biztos kapsz 50 ezerért is arany berakásosat, de felesleges ennyit költened rá.

2022. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem aranyeres (???) sem másmilyen troll!


Az a bajom nekem, hogy nagyon nem egyenes a hátam és has-présnél úgy érzem valahogy, hogy csak rontok a helyzeten. Nem tudom, hogy ez anatómiailag megalapozott e, sem orvos, sem pedig gyógytornász végzettségem nincs. Ha lenne, akkor nem itt kérdezősködnék…


Felülésnél pedig valami mindenegyes felülésnél a csípőcsontom és ülőcsontom “között” valami ropog.


Nem hiszem hogy ezt így túl egészséges lenne csinálni…

2022. febr. 8. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Többek között az általad említett dolgok miatt nem felülésezik már 20 éve senki, leszámítva azokat, akiknek a tudása megrekedet 20 évvel ezelőtt.

A hátad valószínűleg tartás-problémák miatt nem egyenes. Nem vagy egyedül, minden második ember egy reumatológiai csőd a mai ülő, laptopozó, telefont nyomkodó világban. Ezen gyógytornával és speciális mélyizom erősítő gyakorlatokkal tudsz segíteni, meg ugye egy csipetnyi nyújtás, egy csipetnyi mobilizáció, egy csipetnyi hengerezés. A hasprés nevű, két forintot nem érő gyakorlat a reumatológiai problémáidon valóban csak rontani tud, javítani nem.

Olvassgass, képezd magad, adott esetben pedig keress fel szakembert!

2022. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"sem orvos, sem pedig gyógytornász végzettségem nincs. Ha lenne, akkor nem itt kérdezősködnék…"

Mert szerinted a gyakori népe magasabb tudás birtokában van, mint egy orvos vagy gyógytornász, hogy itt teszed fel ezt a kérdést.

Szerintem is menj orvoshoz, vagy más szakemberhez.

2022. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Orosz twist, dlutterkick, sarokérintés, kerezst lábujj érintés stb. Ez mind segedeszkoz nelkuli


Beres alexandra kb 1 hete rskott ki 9 kulonbozo hadizmos gyakrolatot inszagramra. Azokat is csinalhatod. Mind felszereles nelkuli

2022. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

béres alexandra 2022-ben...

instagramra posztolt? videókazettán nincs meg?


kérdező. maradj a 2. és a 4. válasznál.

2022. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Haskerék. Pár ezer forintos mutatvány , de brutál. Fontos , hogy jól használd !

( csúszós padlón kispárnával is működik , az meg biztos van otthon)

Emellé plank és kész is .

2022. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De van egy olyan jógagyakorlat is hogy V ülés. Az se rossz. Tornászok a különbözö felüléseket van vagy 5fajta, törzsemeléseket lábemeléseket csinálnak sok mást talán nem, szivacsos talajon. Vegyél egy hasizompadot, azon dragonflag keress rá...
2022. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
plank; haskerék
2022. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!