Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok mondani vicces,...

Tudnátok mondani vicces, mókás, lehetetlen szituációkat, amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés
Legelvetemültebb történetekre is kíváncsi vagyok, amikor csak annyit kérdeztél magadtól, hogy "Ez hogy"??? 😱😱😂

2022. febr. 18. 12:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Vicces balesetek, bullshit szituációk például.
2022. febr. 18. 12:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen írnék, de LEHETETLEN esetek még SOHA nem történtek meg velem.
2022. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: A "lehetetlen" szót kedves tessék nem szó szerint értelmezni!
2022. febr. 18. 13:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az elég vicces, hogy 1 óra alatt mindössze 1 komment érkezett. 😄😄😄
2022. febr. 18. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán 8-9 éves lehettem. Megkaptam édesapám telefonját. Nokia 3310 :D

Bicikliztünk a barátnőmmel, a zsebembe volt a telefon. Épp arról beszéltünk nagy beleéléssel, hogy milyen szülinapi tortát akarunk majd. Hallottam, hogy valaki üvöltve Halló-zik a telefonomban, elővettem. Annyit kérdezett a nő, hogy most akkor megakarom rendelni a tapsihapsis tortát vagy sem?! Mert már 10 perce tartom a vonalat. Benyomódott a zsebemben a telefonom és felhívta az első számot a névjegyzékben --> Adri cukrászda... :D


16 évesen beszélgettem egy sráccal már jó ideje, de még sosem találkoztunk. Fesztivál volt a városban és az erőd kazamata (alagút szerűség) rendszerében a vaksötétben, bepiálva kószáltunk. Kiléptünk egy ajtón, ott pedig valaki megszólalt a sötétben. Én pedig elüvöltöttem magam, hogy EZ MEG KI A F@SZOM?!?! A srác volt... :D

Mondjuk nem volt vészes, mert lett belőle egy mégjobb estém. :D


Szlovákiai Pepcoban vásároltam, a kasszás hölgy végig mindenkihez magyarul beszélt, amikor én kerültem sorra, mondott valamit szlovákul. Mondtam nagy megsértődve, hogy elnézést de én csak magyarul beszélek, erre közölte, hogy igen, magyarul kérdezte, hogy kérek e szatyrot 2 centért? Mindenki kiröhögött a boltban. :D


22 évesen tök tetszett egy srác a munkahelyemen. Egyszer láttam, hogy jön le a lépcsőn, gondoltam itt az alkalom, hogy pont lehajoljak előtte, hátha észrevesz. Észrevett, mert ahogy lehajoltam, rohadtnagy reccsenéssel széttszakadt a farmerem. Napokig mesélte mindenkinek az irodában. :D

2022. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!