Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiábrándító/baj vagy elengedő...

Kiábrándító/baj vagy elengedő az, ha valakinek CSAK az a célja, hogy rengeteget utazzon?

Figyelt kérdés

Nem vágy:

- emberi kapcsolatokra

- karrierre

- szükségtelen tárgyakra


Csak pénzre, hogy kiránduljon.



2022. febr. 18. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt hogy tudnád kiviteelezni? Lehet pl.: túraszervező, MLM-es ügynök, aki össze-vissza megy az országban a termékeivel (igaz, nem túrázva*), vagy tréner-coach*.
2022. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Es a penz honnan van?

Utazas nem baj, en is szeretnek utazni.

2022. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 NTBS ***** válasza:
90%
Nem, mert az ő pénze és az ő dolga. Én a furcsa szót használnám.
2022. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
79%
Csak egyszerűen nem lenne semmi közös bennünk.
2022. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem,mindenki úgy él,ahogy akar.
2022. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlen. Én is szeretek pl. utazni, de nekem egy olyan partner, aki csak utazni akar, nem lenne hozzám való, mert habár szeretek utazni, nem csak abból áll az életem, és nem is akarom, hogy csak abból álljon. Viszont nem feltétlen baj ez, ez kinek mi. Tudsz találni olyan párt magadnak, aki hozzád hasonló.
2022. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Ezt egyszerűen meg lehet fordítani. Kinek lenne kiábrándító, baj vagy elegendő, ha nem vágysz emberi kapcsolatokra? Magadnak kell ez esetben megfelelni csak. Mivel kiírtad ide ezt a kérdést, így nyilván függsz emberi kapcsolatoktól, mert érdekel, ki, mit gondol. Így a kérdés értelmét veszti.
2022. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem baj. Sok embernek még ennyi célja sincsen.

Nagyon érdekes járni a világot, még turistaként is.

2022. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért függne emberi kapcsolatoktól azért, mert ide kiírt valamit? Én sem függök emberi kapcsolatoktól, oszt mégis megkérdeztem, hogy megveri-e a Fradi az MTK-t...megáll az eszem.

Kérdező: nem, nem kiábrándító. Én is szívesen élnék így, de sajnos egy életre lemondhatok az utazásokról, kösz covid.

2022. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9# köszi, hogy leírtad helyettem:D
2022. febr. 18. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!