Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes így megtartani egy...

Érdemes így megtartani egy nyakláncot, vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Egy ismerős, akivel már nem állunk közel egymáshoz, még régebben ajándékozott nekem egy ezüst nyakláncot. Én viszont a piercingjeimen és fülbevalóimon kívül nem hordok semmilyen ékszert, így nyakláncokat sem. Eddig ezért sem viseltem ( meg mert maga a lánc vékony) és tudom, hogy soha nem is fogom, viszont ettől még megtartanám, mert egyébként kinézetre tetszik, plusz külön öröm a tudat, hogy ezzel a vásárlással egy cicamenhely lett támogatva, a cicák pedig a kedvenc állataim. ( ezt az infót külön kis kártyán mellékelték a nyaklánchoz. ) Szerintetek butaság csak emiatt megtartani valamit úgy, hogy használni nem fogom?

2022. febr. 18. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyébként mit csinálnál vele, eladnád?
2022. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de ez a menhely támogatásos tudat visszatart.
2022. febr. 18. 19:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván egyébként bármiféle elismerés nélkül is adakozik az ember ( én is, plusz ugye a nyakláncot nem én vettem, hanem kaptam) mégis valahogy jó érzés ránézni a cetlire.
2022. febr. 18. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérlekszépen ha a nyaklánc vásárlójának fontos volt a cicamenhely támogatása akkor add el és a pénzt adományozd oda. Erről nyilván lesz valami igazolásod vagy köszönőleveled és megmutathatod neki, ha szóba kerül.
2022. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Dobd el. Ha arany lenne akkor ok, de ezüst. Tiszta prikezsia
2022. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4# ez nem egy rossz ötlet, köszi.


5# szerintem semmi baj sincs az ezüsttel. Nekem az arany nem tetszik sehogy sem, azt nég annyira se hordanám, mint bármi mást, ami ezüst, mivel tél típus vagyok, és hihetetlenül rosszul állna. Az mondjuk igaz, hogy az arany jó befektetés, ilyen szempontból sajnálom.

2022. febr. 18. 20:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Még annyira se*
2022. febr. 18. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!