Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kell ahhoz csúnyának...

Mennyire kell ahhoz csúnyának lenni, hogy mindig csak az idősebb felnőttek dicsérjenek meg, a korosztályom meg soha?

Figyelt kérdés
Soha nem tett még pozitív megjegyzést senki a külsőmre a korosztályomból. Voltak pillantások, de az bármi miatt lehet, az nem számít. Létezik, hogy ember ennyire ronda legyen?

2022. febr. 18. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok ezzel. 301 vagyok de csak az 50esek bokolgatnak, mert nekik alacsonyabban van az a bizonyos léc. Szerintem nem biztos, hogy annyira csúnyák vagyunk, de szépek biztosan nem.
2022. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*vagyis 31 vagyok
2022. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan "szép" vagyok hogy anyámon kívül élő ember nem mondta rám még hogy jól nézek ki, nem hogy a korosztályom. De szerintem sokat elmond hogy idén töltöm a 26-ot és még randim se volt. :D
2022. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Mit teszel azért, hogy jól és divatosan nézz ki?
2022. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
160cm vagyok és 100 kiló, szétfolyok gyakorlatilag, de még rám is mondták többen, hogy jól nézek ki. Vagy nagyon rossz társaságban vagy, vagy egyáltalán nem is teszel semmit azért, hogy kompenzáld a hiányosságaid.
2022. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez csúnyának lenni. Az idősebbek jobban meg merik mondani.
2022. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, tapasztalom, mint a 6-os. Az idősebbek egyszerűen jobban meg merik mondani, mint a fiatalabbak.
2022. febr. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!