Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl antiszociális vagyok ha...

Túl antiszociális vagyok ha ennyire nem bírok emberek között lenni?

Figyelt kérdés

Hétköznap napi 8,5 órát egy 10 fős irodában töltök, ahol folyamatosan telefonos megbeszélésen van legalább 2 ember és beszél. Páran beszélnek a munkáról, páran egyébről, de mindenzt egyszerre. Utána egyből megyek haza ahol ott van párom, néha alig csukom be az ajtót jön egy barátunk, akit szeretek, de megvacsorázni sem tudok nyugiban. (ez olyan hetente 1 alkalom, szóval nem rengeteg, nem szólok érte semmit) Vagy edzeni megyünk, hétvégén meg megyünk a rokonokhoz, ma sem tudtam még a saját dolgaimmal foglalkozni. Pl. szeretnék olvasni, de sosem tudok mert mindig csinálni kell vmit. (párom nem olvas)

Meg még most is találkozunk pár barátunkkal,ami eltart 11-ig biztosan.

Ez egyrészt jó, de másrészt teljesen lefáradok sokszor. Most is inkább lezuhanyoznék és olvasnék az ágyban egyedül, pedig szeretem a párom.

Ez nem normális viselkedés tőlem? Titeket nem fáraszt le a szociális élet?



2022. febr. 19. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De. Nem hiába mondják, hogy érdemes 3évente munkahelyet váltani.
2022. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy antiszociális, az teljesen mást jelent. Az meg teljesen normális, ha szükséged van énidőre.
2022. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!