Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen típusú gazdagok nem...

Az ilyen típusú gazdagok nem dühítőek?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok,akik a pénzüket arra költik,hogy megmutassák másoknak,hogy ők nem akárkik.

Jellemző viseleteik

-Drága karóra,ami ugyanannyi időt mutat,mint egy olcsó

-Drága táskák,amibe ugyanaz fér el,mint egy olcsóbba.

-Ékszerek


Olyan több havi átlagbér összegekről beszélünk,semmi funkciója,kizárólag a magamutogatás.


Nincs bajom azzal,ha valakinek drága hobbija van,amit élvez,aminek van értelme.


2022. febr. 19. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Nos, az olyan táskának, amibe csak tampon és cigi fér, semmi értelme. Még 5 Ft-ot sem adnék érte.
2022. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy neked mire költök? AP óra, Gucci táska, pecsétgyűrűk, aranylánc, S Coupé AMG, megvan minden ami kell. Ha megtehetem miért ne vegyem meg? Nem az én bajom hogy nem tetszik másnak
2022. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán hat meg, mert azoknak akik direkt felvágnak a kis pénzükkel, általában csak ennyiből áll a személyiségük.

Ha 10 percet nem bírnék elviselni a társaságukban, akkor dühöt sem tudnék érezni a flancolásuk miatt.

2022. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2-es nekem nincs gondom azzal,ha valaki műgyűjtő.


De azt sosem értettem miért vesz valaki karórát több millióért,amikor a telefonon,ami mindenkinek van,bármikor megnézhetjük az időt.

2022. febr. 19. 20:32
 5/19 anonim ***** válasza:

2.

Azért hogy lássák hogy nekem van

2022. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Tudod, hogy miért vesznek drága dolgokat??

Mert megtehetik!

2022. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Egy tehetős barátom mondása:

Nem fog Mercedes helyett csak azért Suzukival járni, hogy az irigy lúzereknek jobb legyen a közérzetük.

2022. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Pont a múlt héten vettem egy Rolexet.

Gondolom, most nem alszol majd reggelig, mert megpukkadsz az irigységtől.

2022. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem,hogy ha annyira az eszükből van a sok pénz,miért költik ilyesmire?

Ha a bevételük 1%-ába kerül egy rolex,ami sok sok millió euro,akkor oké.

Miért ne.

De egy rolex árából már elég sok mindent meg lehet csinálni.

Bakker,egy vállalkozást nyitsz belőle,vagy egy céget alapítasz,ami termel neked.

Lehet,hogy nehezebb,mint a rolex,de...

Ha van,akkor valószínű termelsz annyit,hogy ne okozzon neked problémát,ha megveszed.

Ha meg pont annyi van,akkor meg nem jó döntés.

Nem értem a logikát.

Én se értem az ilyen mai kisgyerekeket,70 ezer csak a cipő,eredeti naon tesó 70ká adidas nájké,csak utána kuncsorognak egymástól hogy legyen mire rágyújtani...

Vagy elaggyák tizenöté a törött iphone-t,hogy legyen miből kakaós csigát,és hellt venniük suli után...

Persze.

2022. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Arra nem is gondolsz, hogy lehet, hitelből veszik? Olvsad el Mikszáth Kálmán a Gavallérok című regényét.
2022. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!