Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc gyerekkori emléked?

Mi a kedvenc gyerekkori emléked?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteg van, képtelen lennék választani 😕 Van, ami a családdal, van ami a sulis élményekkel kapcsolatos, képtelenség kiválasztani egy leg-et 😄
2022. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az utcabeli gyerekekkel egymásnal bandaztunk. Falu volt és még nem volt internet. Imadtuk.
2022. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok rossz dolog történt velem gyerekkoromban, de mégis sokszor boldog voltam.Így visszatekintve furcsa is, hogy egy gyerek milyen kevéstől és milyen egyszerű dolgoktól is boldog tud lenni.

Például emlékszem boldog voltam mikor anyukám vagy nagymamám sütött nekem süteményt, játszottunk valamit a tesómmak, vagy megkaptam szülinapomra egy mesefigurás tányért, amit kinéztem magamnak.Boldog voltam, amikor olvasott nekem anya esti mesét és akkor is, mikor este kiültünk a kertbe csillagokat nézni.

2022. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez undorítóan fog hangzani,de a legszebb emlék számomra,amikor kirúgták azt a két lányt a suliból,akik állandóan bántottak(én is lány vagyok)
2022. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Banánt hozott a nagynéném. Érdekességképp ma már sem a nagynéném, sem a banánt nem szeretem annyira.
2022. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eso utan csigakat talaltam. Imadtam oket. Az ovoneni visitozott, de mi neztuk, ahogy kibujnak, eszik a levelet.
2022. febr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most az jut eszembe, mikor az első, már általam szerelemnek érződő kis barátommal táncoltam. Elsősök voltunk, én 7, ő 8, az ofőnk összeállított minket lassúzni, akkor éreztem életemben először pillangókat a hasamban, ami akkor nagyon különlegesnek hatott. Még arra is emlékszem, hogy bókoltam neki mélyen a szemébe nézve (mert a filmekben ezt láttamXD) meg, hogy ezt egy csomó szülő, a többi gyerek meg a tanárunk is látta, hallotta. Éreztem ahogy pirul a fejem meg melegem van, de valahogy egyszerre volt nagyon kínos és nagyon jó is.
2022. febr. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Májfaállítás haverokkal. Szintén abból az időből, amikor még alig, vagy leginkább sehol sem volt internet
2022. febr. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
84%
A cicáinkkal kapcsolatos emlékek.
2022. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 6 évesen a Balaton parton ültem és néztem a végtelensèget. 😍 Éreztem a víz illatát, hallottam a hangját. Aahhh gyerekek, olyan jó volt.
2022. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!