Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy rengetegszer...

Mi az oka, hogy rengetegszer elhordom magamban mindennek a barátaimat/ leszólom őket/ idegesítenek/ legszívesebben kibeszélném őket...közben máskor meg olyan mértékű hálát érzek feléjük, hogy elmondani sem tudom, és egész nap ölelném őket?

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez részedről sajnos egy gyengeség.

Ha már kapsz egy kis jutalmat valamilyen formában,legyen ez egy kis figyelem,segítség,bármi,akkor már ultra hálás vagy.

De ha nem szépen viselkednek,nyilván nagyon megérint,nem tudod lexrni,otthagyni őket,keresni normálisakat,másokat.

Félsz,hogy elveszíted őket talán,elvégre kopasz mégse lehetsz.


Legalábbis nekem ez jött le abból,amit írtál.

2022. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért ellentmondásos kapcsolatban vagy velük, arra utal. Nem tudom miért. Esetleg kihasználnak, vagy te nem tiszteled őket annyira.

Esetleg a jutalomra-dícséretre vársz tőlük, folyamatos megerősítésekre és ha "ezt nem kapod meg" akkor az a probléma.

2022. febr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

Kezdődő bipoláris zavar jele. Ha szerencséd van, nem romlik.

Amikor mással van bajod, akkor célszerű egy kicsit magadba nézni, mert a mással való probléma az mindig ott kezdődik, hogy valami belül nincs rendben, önmagadat nem tudod elfogadni valami miatt és kivetíted a környezetedre. Az az ember aki békében van saját magával, az a legritkább esetben talál rosszat a környezetében.

2022. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ilyen momentum alapján (meg egyébként se) szerintem nem kellene laikusként bármilyen pszichés problémát diagnosztizálni. Szakember se tenné távdiagnosztaként, még bővebb írás alapján se.
2022. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!