Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmennél egy Gyakoris közönség...

Elmennél egy Gyakoris közönségtalálkozóra? Milyen tipikus emberek lennének ott?

Figyelt kérdés
Lehet igaz barátokat találnátok ott. Mindenki ott lenne, az incel, az állatbolond, a szexőrült perverz, a szektás kittérítő, az idegesítő troll. Mi jönne ki egy ilyen különleges turmixből? Lenne valami finom kaja, meg valami fasza zene, mindenki táncolna és mulatozna. A végén megválasztanák a Gyakori királyát és királynőjét és mindenki másnaposan menne haza.

2022. febr. 24. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, jól hangzik!
Kösz nem, inkább kihagyom..
48 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a szerepek neten vannak főleg. Ki az aki úgy oda menne, hogy én vagyok a perverz állat aki a savanyú lábakat keresi? :D
2022. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1: A homlokára kellene tetováltatnia!
2022. febr. 24. 20:13
 3/33 A kérdező kommentje:
Mindenki a homlokára tetováltatná, ő melyik tipikus figura és hogy hanyas szintű. Kezében zászló, arra ráírva, hogy melyik kategóriákat használja.
2022. febr. 24. 20:15
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
szeretnék balázzsal talizni, és autogramot kérni
2022. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Mindenkinek vennék ingyen gagyi bort, akkor se jönnétek??
2022. febr. 24. 20:18
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
de ha hozol mellé szép csajokat is
2022. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%

Túl normálisnak és tipikusan szorongó, depressziós élettelennek érzem magam ahhoz, hogy egy ilyenen jól érezzem magam.

20 éves lányként félve mennék el, muszáj lenne magam köré gyűjteni ilyen "itteni ismerősöket", hogy biztonságban érezzem magam.

Az viszont érdekelne kb, hogy ki van a sorok mögött és, hogy milyen korú emberek jönnének el egy ilyenre. Ha lehetne külsőst is hozni, szívesen magammal hoznám egy barátnőmet, akivel leinnánk az itteni népesség kb felét.

2022. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Hát én mások előtt le szoktam tagadni, hogy egyáltalán fent vagyok ezen az oldalon, úgyhogy bocs, de rám ne számíts :D
2022. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
8: De nem derülne ki, hogy ki kicsoda. Most ha rékérdez valaki, mondod, hogy te vagy a 4 pipás, mire válaszul ő azt mondja, hogy ő meg a 3 és fél pipás. Ennyi lenne, nem úgy mutatkozna be senki, hogy én vagyok Lakatos Maris, vagy Olcsó Alpár...
2022. febr. 24. 20:24
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

ugh, én nem is tudom milyen szerepet varratnék magamra, talán:

"úgy érzi mindenhez ért ezért tanácsokat ad dolgokban, amiket nem csinál, boldogságot kíván mindenkinek, miközben egy élete egy rakás szar, de Z generációs, ezért néha viccet csinál belőle. Mindenkit pszichológusának tekint"-ebből low-key egy black face lenne szerintem, nincs elég hely erre a homlokomon:D

2022. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!