Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb embert miért nem a...

A legtöbb embert miért nem a látványosabb, veszélyesebb sportok vonzzák a tipikus foci meg ezek helyett?

Figyelt kérdés

Úgy értem..

Miért akarnám azt nézni, ahogy egy téglalap alakú pályán egy labdát rugdosnak/dobálnak rövidgatyában meg térdig érő zokniban, ha nézhetek például ilyet is [link] ?

Vagy az ilyen elterjedt sportokban csak szerintem nincs semmi látványosság meg ilyesmi?


2021. márc. 2. 02:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
90%
Tudod haver pontosan ezért léteznek ezek a sportágak mint pl a motocross,mert vannak ilyenek is mint mi akiket nem izgatnak az ide-oda rohangáló izzadt focisták,de igazából minden ember más.. és az egyszerűbb sportok mint pl a foci jobban fel vannak hypeolva mert sokkal olcsóbb venni egy focicipőt meg egy labdát,mint venni egy crossmotort és fent is tartani.
2021. márc. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál
2021. márc. 2. 02:43
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Már majdnem válaszoltam a kérdésre, de látom ez csak annyira megy ki hogy szapuld a focistákat.

Valószínű hogy életedben nem voltál meccsen se játékosként, se nézőként.

2021. márc. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert van, aki azt mondja, hogy a technikai sport nem sport...
2021. márc. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés provokatív, nem az első alkalom amikor ezt kérdezed meg.
2021. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem a tudás vonz egy sportban. Minél inkább tudja irányítani a testét, annál jobb. Mindenkinek más az élvezetes. Én harcművészetért vagyok oda. Az extrém sport helyett inkább ejtőernyőznék.
2021. márc. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#3

Az min változtatna, ha lettem volna meccsen?

2021. márc. 2. 09:27
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

#7

Mondjuk lenne egy alapvető rálátásod hogy mit is fikázol.

Én se kérdezem hogy minek esznek az emberek sushi-t, ha ehetnek pörköltet is. Életemben nem ettem sushi-t, így elég nehéz bármit is mondani róla.

2021. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert az extrém sportok veszélyesek és drágák. Focizni meg bárki kimehet a haverokkal. És nem mindenki élete adrenalinlöketét keresi a sportban, inkább csak egy kellemes mozgásformát másokkal közösen.
2021. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8

Régen vittek minket sajnos kötelező jelleggel az iskolával néha foci meg kézilabda meccsekre az itteni pályára meg a sportcsarnokba, de akkor sem láttam bennük semmi extrát.


#9

Persze, de nem feltétlen űzésről volt szó, hanem csak nézésről.

2021. márc. 2. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!