Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társasházban ti szoktatok...

Társasházban ti szoktatok egymásnak köszönni, legyen az akár ott lakó ismerős vagy idegen?

Figyelt kérdés

Én jelenleg több társasházban is járok napi szinten és mindig köszönök mindenkinek, legyen az a bejárati ajtónál, folyosón vagy a liftnél.

Van aki vissza köszön vagy ő köszön előre és van aki meg sem halja vagy csak néz ki a fejemből.


Te hogy csinálod?



2022. febr. 25. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Liftben tuti, hogy köszönök ki-be. Lépcsőházban is illene, de nem mindig szoktam.
2022. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szerinted rosszul teszem hogy köszönök?

Van akivel csak úgy el kezdünk egy jót beszélgetni.

2022. febr. 25. 14:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam mindenkinek, futárnak is postásnak is, ismeretlen lakónak is.
2022. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkinek köszönök. Még a pizzafutároknak is akiket szinte biztos, hogy soha többet nem látok az életemben. Annak idején így tanítottak.
2022. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lift nálunk nincs, de a lépcsőházban mindenkinek szoktam köszönni, teljesen mindegy, hogy ki az és ismerem-e. Szokták viszonozni.
2022. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik köszönni, nálunk csak egy valaki nem viszonozza de ugyanúgy köszönök neki.
2022. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek mindenkit a 24 lakásos bérházban, amiben lakunk, de köszönök mindenkinek, akit meglátok. Még a gyerekek is visszaköszönnek, szóval ez természetes nálunk. Ha látom, hogy csak rokonok jöttek pl a nagymamát meglátogatni, azoknak is köszönök és visszaköszönnek. (Egész nagy városban lakom)
2022. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, olyasmire gondolok, hogy valaki elmélyülten sepregeti a távoli folyosósarkot, süt róla, hogy hagyjam már békén, akkor nem dörrenek rá, hogy jónapotkívánok.
2022. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok lépcsőházban járok de már nem köszönök mert sokan nem köszönnek vissza, annak köszönök vissza aki rámköszön.
2022. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam köszönni
2022. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!